הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פוצ'טינו התבדח: "אמבפה? אקח אותו לחופשה"

פ.ס.ז' תוכל לחגוג אליפות נגד לאנס. ניימאר ישוב, ומה עם מסי?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.04.22 - 17:04

נושא עתידו של קיליאן אמבפה מעסיק את כל אירופה, אבל בינתיים בזירה המקומית כוכב פ.ס.ז' וקבוצתו יודעים שמחר (שבת) נגד לאנס הם יכולים לחגוג אליפות, כשניצחון יבטיח להם את השבת התואר לאחר שנה אחת שהיה בידיה של ליל. אגב, גם במידה שפ.ס.ז' תשיג נקודה בלבד היא תוכל את האליפות מחר, זאת במידה שמארסיי תכנע ריימס.

"אסור לנו להמעיט בערך של התואר הזה", אמר מאמן החבורה, מאוריציו פוצ'טינו, "אנחנו חייבים להשקיע באותה הצורה שאנחנו עושים בכל פעם על מנת להשיג את המטרות שלנו. אנחנו מקווים שבמידה שנזכה אז האוהדים שלנו יחגגו איתנו ושתהיה אווירה טובה באצטדיון. הביקורת שלהם נשמעת משום שהם חלק גדול במועדון הזה".

בכל אופן, גם ההכנות למשחק נצבעו בגוון של אמבפה עצמו. "העיסוק הגדול בו והפרסומים? זה לא מפריע לי", אמר המאמן כנשאל בנושא, "זאת באמת לא הפעם הראשונה שזה קורה. כשאני חושב רק על האינטרסים שלי אז אני אשמח שקיליאן ישאר איתי, אני אקח אותו מבחינתי גם הביתה או לחופשה. כולנו רוצים שישאר בפ.ס.ז' לטווח ארוך ואחרי שהמשא ומתן יושלם אנחנו נדע מה יוחלט".

מי שנעדרו מהמשחק האחרון הם ליאו מסי, מרקו וראטי ופרסנל קימפמבה, שמתמודדים עם פציעות, זאת כשבקבוצה עושים מאמיצים להכשיר אותם. השחקנים שימשיכו לצפות בחבריהם מהצד הם ליאנדרו פארדס, יוליאן דרקסלר ואבדו ועבדו דיאלו הפצועים. אגב, ניימאר, שהיה מושעה מהמשחק נגד אנז'ה, יחזור לעניינים בהתמודדות הקרובה.

במקביל, בצרפת עוסקים גם בשאלת כשירותו של מאורו איקרדי, שנעדר בתקופה האחרונה, וגם פוצ'טינו הגיב בנושא: "אני מקווה שהוא יחלים בקרוב, זה נראה פחות חמור ממה שחשבנו שזה בזמן הפציעה. אני מאוד מקווה שהוא ישוב לסגל לפני סוף העונה".

במוקדם או במאוחר - זו תהיה הזכייה ה-10 של הפריזאים בתואר, והשמינית שלהם מאז עונת 2012/13. שליטה פשוט מוחלטת של המועדון בזירה המקומית מאז השתלטות הקטארים. מחר או בהמשך, פ.ס.ז' תשתווה לסנט אטיין עם 10 אליפויות ותעמוד בראש טבלת שיאי הזכיות, כשתעבור על הדרך את מארסיי.