הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מקווה שאמבפה לא יודיע כלום בטקס הפרסים"

פוצ'טינו על הכרזה אפשרית של הכוכב על עתידו, וגם: סאגת השוערים של פריז

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.22 - 15:13

שני מחזורים בלבד נותרו עד לסיום העונה בליגה הצרפתית, מה שאומר שסימני השאלה סביב עתידו של קיליאן אמבפה יצטרכו להפוך בקרוב לסימני קריאה ברורים. במהלך מסיבת העיתונאים של פ.ס.ז' לפני המשחק מול מונפלייה מחר (שבת, שידור ישיר, 21:55 ב-SPORT5) התייחס מאמן הקבוצה, מאוריסיו פוצ'טינו, לסאגת הכוכב ולשאלה האם יכריז על המעבר שלו בקרוב.

"זו שאלה בשביל קיליאן. אני מקווה שלא, כי הקבוצה תהיה בקטאר בזמן הזה", אמר המאמן, בהתייחס להשערות שאמבפה יודיע על עתידו בטקס פרסי איגוד השחקנים הצרפתי, "בכל מקרה, גם אם תהיה הודעה כלשהי, אני מקווה שהיא תהיה חיובית עבור הקבוצה. אבל אני לא חושב שתהיה בכלל". כזכור, הכוכב הצרפתי הוא אחד המועמדים לתואר שחקן השנה של ליג 1.

גם לסיטואציית השוערים התייחס פוצ'טינו במסיבת העיתונאים. מוקדם יותר היום, ג'יאנלואיג'י דונארומה אמר בתקשורת הצרפתית כי, "לא תהיה שנה הבאה תחרות עם קיילור נבאס, המועדון ייקח החלטות", לכך פוצ'טינו צינן את האווירה: "לא יודע מה ג'יג'י אמר, אבל המועדון יחליט מה הכי נכון, בדיוק כמו בקיץ שעבר. יכול להיות ששום דבר לא ישתנה, יכול להיות שמשהו ישתנה".

בתוך כך, למשחק האחד לפני אחרון של העונה שלה, פריז תגיע ללא ניימאר. הכוכב הברזילאי של פ.ס.ז' יצטרך לרצות עונש הרחקה, בעקבות צבירת צהובים והוא יחמיץ את משחק הליגה ה-16 שלו בעונה הזו של פריז, הכי מעט משחקי ליגה שהחמיץ מאז הגיע לעיר האורות. בנוסף אליו, הפריזאים יחסרו גם את יוליאן דרקסלר, מאורו איקארדי ולאנדרו פארדס, ששב לאימונים אישיים.