הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הבעלים" של פ.ס.ז': ההצעה לאמבפה

בספרד מדווחים על הצעה חסרת תקדים של הפריזאים לחלוץ ובטוחים: "רק הוא ושניים-שלושה מקורבים יודעים על ההחלטה". כל הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.05.22 - 12:01

בשבת הקרובה, פריז סן ז'רמן תסיים רשמית את העונה שלה במשחק נגד מץ, ונראה שרק נושא אחד מעסיק את התקשורת בצרפת ובספרד: עתידו של קיליאן אמבפה. אחרי לא מעט פרסומים על סגירת המעבר של הכוכב לריאל מדריד, בימים האחרונים נשמעים קולות קצת אחרים.

העיתונאי הספרדי אדו אגירה סיפר בתוכנית הטלוויזיה אל צ'ירינגיטו כי אלה הרגעים הכי מסובכים בקריירה של קיליאן אמבפה. "לפני מספר חודשים הכל היה סגור, אך דברים השתנו לא רק מבחינה כלכלית אלא גם מקצועית". על פי הדיווח פ.ס.ז' הציעה לכוכב להיות ה"בעלים" של הפרויקט בשנים הקרובות.

במילים אחרות, כוכב נבחרת צרפת להחליף כל מאמן שירצה, להיפרד מכל שחקן שירצה ושלא תחרותי מבחינתו ולמעשה הוא יקבל לידיו את המפתחות של המועדון, הכל בכדי שבסופו של דבר יאריך את חוזהו בבירת צרפת.

אמבפה מצידו הופתע ושוקל את הנושא. "אם שואלים אותי, אני לא רגוע בגלל בנוגע לאפשרות שאמבפה יגיע לריאל מדריד", טוען אגירה, שנחשב גם לאוהד הקבוצה, ומוסיף: "לא נאסר אל חלאיפי ולא פלורנטינו פרס יודעים מה החליט הצרפתי, אלא רק השחקן עצמו ושניים או שלושה אנשים מסביבתו הקרובה".

גם ז'וזפ פדררול, שנחשב למקורבו של נשיא ריאל מדריד פלורנטינו פרס, מסתייג: "כרגע זה נראה רע. בכל יום זה נראה לי גרוע יותר, זאת המציאות. אני מדווח בכל יום על סמך המקורות שלי והשיחות שאני מבצע. הכל היה סגור מספטמבר, אבל הכל השתנה לפני חודש. אני מקווה שאני טועה".

יש לציין שלפחות נכון להיום, תוכנית הטלוויזיה הלילית היא כלי התקשורת היחיד בספרד שלא מתייחס לנחיתת אמבפה בבירת ספרד כעובדה מוגמרת. האם בסופו של דבר היא תהיה היחידה שצדקה? או שמדובר בעוד דרך למשוך צופים בשעה מאוחרת? כך או אחרת, סביר להניח שאת התשובה האמיתית נקבל רק מפיו של הכוכב עצמו.