הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חגיגה משולשת ופרידה: הערב של פ.ס.ז'

אליפות, חמישייה, הישארות אמבפה ועזיבת די מריה. לילה מרגש בפארק דה פראנס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.22 - 00:29

חגיגה כפולה ופרידה. פ.ס.ז' סימנה אמש (שבת) ערב מרגש במיוחד עם 0:5 נהדר על מץ, כשקיליאן אמבפה מנצח על התזמורת עם שלושער ענק. אך מעבר לתצוגה המרשימה, הקבוצה מבירת צרפת חגגה אליפות 10 בתולדותיה, את הישארותו של הכוכב הצרפתי ואת עזיבתו של אנחל די מריה.

אמבפה, שהפך לסיפור המרכזי של הערב, התפוצץ עם שלושער פנטסטי לרשת היריבה, ובכך ציין שני אירועים משמעותיים. מעבר להארכת חוזהו עד שנת 2025, הפך הסופרסטאר הצרפתי למלך השערים והבישולים של הליגה עם 28 ו-17 בהתאמה. בכך, מציין החלוץ הישג מרשים במיוחד כשהוא הראשון בהיסטוריה של הליגה הצרפתית שעושה זאת. ערב המחזור, היה שחקנה של פ.ס.ז' ראש בראש עם וויסאם בן יידר ממונאקו (25 שערים), אך השלושער טרף את הקלפים.

ומי זה שנשאר, לזה שהולך. אנחל די מריה זכה לאהבה גדולה מהקהל המקומי, כשסיים רשמית וסופית את דרכו בפריז. משפחתו של הארגנטיני עלתה לכר הדשא יחד איתו, ותוך שהוא פורץ בבכי מחאו לו כפיים שחקני פ.ס.ז' ועשרות אלפי האוהדים ביציעים.

כעת, די מריה כבר מביט לעבר התחנה הבאה. הארגנטיני, שסיים את העונה הנוכחית עם 4 שערים ו-7 בישולים, עשוי לעבור לליגה בה טרם שיחק. אחרי שעבר בצרפת, ספרד, אנגליה, פורטוגל וארגנטינה, ייתכן מאוד וקבוצתו הבאה של הקיצוני תהיה יובנטוס האיטלקית, שמעוניינת מאוד בשחקן בן ה-34.