הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נער המריבה: הקרב החדש בין פ.ס.ז' לריאל מדריד

ריאל כבר כמעט סיכמה עם אורלין טשואמני, אבל אז קיליאן אמבפה התערב. כל הפרטים מהסאגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.22 - 08:27

נער המריבה. טוב, האמת שהוא כבר לא כל כך נער, אורלין טשואמני כבר בן 22, אך אחרי סיומה של סאגת קיליאן אמבפה, נראה כי קשר מונאקו הפך להיות במרכזה של אחת המלחמות המרתקות בכדורגל העולמי - זו שבין פ.ס.ז' לריאל מדריד.

נראה כי בימים אלו, בלתי אפשרי למנוע את ההתנגשות בין שתי המעצמות האירופאיות. האלופה הצרפתית ומקבילתה הספרדית מכוונות בדיוק לאותו השוק, סימנו את אותם שחקני רכש והציבו עבור עצמן את אותה המטרה - ליגת האלופות.

אז אחרי שקיליאן אמבפה כבר עשה את הבחירה שלו ונשאר בפ.ס.ז' למרות חיזורים מתוקשרים והצעת חוזה עצומה גם מריאל מדריד, נראה כי אורלין טשואמני הוא מוקד המריבה הבא בין השתיים, ועושה רושם כי הסאגה הזו תלך גם כן לפוטו פיניש מרתק.

בדיווח מה"מארקה", ויממה בלבד אחרי שאדוארדו קמאבינגה רמז על הגעתו האפשרית של חברו בנבחרת צרפת לשורות הבלאנקוס, פ.ס.ז' החליטה לשלוף את שני הכלים הכבדים ביותר שיש לה כדי לחטוף את היהלום של מונאקו מריאל מדריד - כסף וקיליאן אמבפה, לא בהכרח בסדר הזה.

לפי הדיווחים, הכוכב הבלתי מעורער של הפריזאים, השוהה בימים אלו יחד עם טשואמני במחנה של נבחרת צרפת, נתן את אישורו וביקש מקבוצתו לעשות את מירב המאמצים על מנת להחתים את הקשר בן ה-22. בעקבות כך, פ.ס.ז' החלה לפעול.

אחרי שריאל מדריד הציעה סכום העומד על איזור ה-80 מיליון יורו, האלופה הצרפתית נוקטת בשיטת ההתשה שלה - מלחמת הצעות. לפי "מארקה", הפריזאים יהיו מוכנים להציע עד 100 מיליון יורו עבור הקשר, וזאת על מנת להקפיץ את מחירו של טשואמני ולהבריח את הבלאנקוס מהעסקה.

אל כל זאת תוסיפו את נוכחותו של אמבפה לצידו של טשואמני בשבועיים הקרובים, כשבמקביל גם כרים בנזמה שוהה באותו המקום, ותקבלו מתכון למלחמה נוספת בין שניים מהמועדונים הגדולים והעשירים באירופה. הולך להיות חם בקו פריז-מדריד.