הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זינדין זידאן על סף סיכום עקרוני לאימון פריז סן ז'רמן"

בתקשורת הצרפתית דווח על התקדמות במגעים בין אקס ריאל מדריד לפריזאים. לואיס קמפוס מונה לתפקיד היועץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.06.22 - 12:57

פאריס סאן ז'רמן מתקרבת, שוב, לחילופי תפקידים: על פי כל הדיווחים, אחרי שנה וחצי בלבד - מאוריסיו פוצ'טינו יסיים את תפקידו כמאמן הקבוצה (יחד עם המנהל המקצועי, לאונרדו, שכבר פוטר), והקבוצה מעיר האורות תחפש לעצמה אישיות חדשה על הקווים. מי זה יהיה? כנראה שזינדין זידאן.

בתקשורת הצרפתית דווח שהסיפור גמור - והאופציה הפנטסטית תתממש: זידאן, מגדולי כדורגלני צרפת בכל הזמנים ומי שזכה שלוש פעמים בליגת האלופות כמאמן עם ריאל מדריד, יהיה האיש שיוביל את קבוצת הכוכבים בעונה הבאה. אקס הבלאנקוס נפגש עם ראשי המועדון הפריזאי כאשר נרשמה התקדמות במגעים והוא על סף סיכום עקרוני.

העיתונאי הוא דניאל ריולו - שטוען כבר זמן רב שזידאן הוא האפשרות המועדפת על הנהלת פ.ס.ז', ובעיקר על ידי שמי באמת מנהל את העניינים במועדון: קטאר. לטענת ריולו, בדוחא הציבו את זידאן כעדיפות העליונה שלהם עוד מחודש מרץ שעבר. ואם אינטרס של מדינה אחת לא מספיק, אז גם נשיא צרפת עמנואל מקרון - שכזכור, היה מעורב בהשארתו של קיליאן אמבפה במועדון - הודיע שהוא "ישמח אם זידאן יאמן מועדון צרפתי גדול". אגב, ריולו היה גם העיתונאי שטען כבר זמן רב שאמבפה ימשיך בפאריס, גם כאשר הקונצנזוס היה שהוא יילך לריאל מדריד.

כזכור, שם נוסף שהוזכר תכופות בהקשר של פ.ס.ז' הוא זה של כריסטוף גאלטייה, המאמן שהוביל את ליל לזכייה באליפות בעונת 2020/21. לואיס קמפוס, מי שאמור להתמנות למנהל המקצועי החדש במקומו של לאונרדו, עבד איתו בליל - ולפי הדיווחים דוחף למינויו של גאלטייה. האם הכדורגל או האינטרסים ינצחו? ההכרעה עדיין עומדת.

בתוך כך, בפ.ס.ז' הודיעו רשמית על מינויו של לואיס קמפוס לתפקיד היועץ לענייני כדורגל. "אני מאוד שמח להצטרף לפ.ס.ז' אותה אני מחשיב למועדון הכי שאפתן ומסקרן בכדורגל העולמי. אנחנו חולקים את אותו חזון, חזון שאני מאמין בו בכל כוחי ואני נרגש להתחיל לעבוד כדי לממש את הפוטנציאל המיוחד של המועדון הזה", מסר.