הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אל חליפי: "בחרנו באופציה אחרת מזידאן"

נשיא פ.ס.ז' גם ביקר את ריאל: "הם הציעו לו הרבה יותר כסף מאיתנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.06.22 - 19:23

פריס סן ז'רמן צפויה למנות בקרוב מאמן, וזה לא צפוי להיות זינאדין זידאן. כזכור, אתמול (שני) אישרו בלאקיפ כי אלופת צרפת תשלם 10 מיליון יורו לניס תמורת שחרורו של כריסטוף גאלטייה, שצפוי לעמוד על הקווים בפארק דה פראנס. נשיא פריז, נאסר אל חליפי, דיבר היום בנושא והתייחס לזידאן.

"בחרנו באופציה אחרת מזידאן", סיפר אל חליפי, "בחרנו במאמן שיהיה טוב יותר בשביל מה שאנחנו מנסים להרכיב פה מבחינה טקטית". כזכור, המאמן הצרפתי כבר יותר משנה ללא עבודה, לאחר שסיים את דרכו בריאל מדריד, אבל לפחות על פי הדיווחים הוא דחה את הפריזאים, ולא הם אותו כפי שאמר הנשיא.

אל חליפי גם ביקר את ריאל מדריד: "הם אמרו שאמבפה נשאר בגלל הכסף, אבל ריאל מדריד הציעה לו הרבה יותר מאיתנו. הם היו מוכנים להשקיע את 170 מיליון היורו שהם רצו להשקיע בשנה שעברה עכשיו כשהוא היה חופשי".

כזכור, מי שיפנה את עמדת המאמן במועדון הוא מאוריסיו פוצ'טינו, שמונה למאמן פ.ס.ז' בינואר 2021 במקומו של תומאס טוכל, במה שהיה האתגר הגדול ביותר בקריירת האימון שלו, אלא שהקדנציה שלו בבירת צרפת ידעה עליות ומורדות, כשבמוקד חוסר ההצלחה בליגת האלופות. בעונה וחצי שלו בתפקיד, זכה המאמן בן ה-50 באליפות צרפת, הגביע הצרפתי והסופר-קאפ שהתקיים באצטדיון בלומפילד בתל אביב.