הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: ניימאר שוקל לעזוב את פ.ס.ז'

בצרפת טוענים כי המועדון לא יעמוד בדרכו. המכשולים: השכר והמונדיאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.22 - 16:26

תגיות: ניימארפ ס ז'

האם ניימאר ופ.ס.ז' יפרדו בקיץ הזה? התרחיש הזה נראה אפשרי לאחר שאחד מכלי התקשורת המובילים בצרפת, רשת RMC, דיווחה היום (ראשון) כי ניימאר שוקל את עתידו במועדון בימים האחרונים, למרות שחוזהו בפריז בתוקף עד 2027.

לאחרונה פורסמו  מספר דיווחים על כך שאם תגיע הצעה ראויה, בפ.ס.ז' לא יעמדו בדרכו של ניימאר, ונאסר אל חלאיפי אף צוטט ב"לה פריזיאן": עזיבה של ניימאר? אני רק יכול להגיד שאנחנו מצפים מכל השחקנים שלנו לעשות הרבה יותר מבעונה שעברה, לתת כל יום 200%. אנחנו חייבים לעשות שינויים כדי להימנע מפציעות והרחקות שמכריעות משחקים", דברים שלא מצאו חן בעיני ניימאר וסביבתו, שהרגישו שזה כוון נגד השחקן.

למרות שהעונה שלו הייתה רחוקה מאוד מהציפיות, עם 13 שערים ו-8 בישולים ב-28 משחקים, הברזילאי לא תכנן לעזוב הקיץ את פריז, במיוחד בשנת מונדיאל. זאת על אף הביקורות ושריקות הבוז מהקהל שספג אחרי ההדחה מליגת האלופות מול ריאל מדריד. אלא שכעת, נראה שהוא שינה את דעתו.

למרות זאת, המכשול העיקרי למעבר של ניימאר לקבוצה אחרת הוא העלויות, באופן לא מאוד מפתיע. דמי ההעברה ושכרו של הברזילאי, שכיום אחד המשתכרים הבכירים בקבוצה ובעולם בכלל וקשה להאמין איזו קבוצה תוכל לעמוד בסכומים האלה.

אז אחרי שקיליאן אמבפה נשאר הקיץ בפריז סן ז'רמן, יהיה מעניין לראות אם בכל זאת כוכב ענק יעזוב אותה הקיץ, במה שעשוי להיות ההעברה הגדולה של השנה בכדורגל העולמי.