הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חסה: "לחצו את אמבפה, לכן הוא לא בריאל"

אקס הבלאנקוס: "קיליאן הבטיח לי שיגיע, השפיעו עליו מחוץ לעולם הכדורגל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.22 - 12:13

קיליאן אמבפה נשאר בפריז סן ז'רמן ומנסה לצעוד עם הקבוצה לכיוון חדש, אך סאגת מעברו מסרבת לשקוע. היום (שישי) חסה, אקס ריאל מדריד, אמר שאמבפה הבטיח לו שיגיע לריאל.

"אמבפה הפתיע אותי, הוא אמר לי שיגיע לריאל מדריד כשהייתי בפריז. אני לא יודע למה הוא לא הגיע, כנראה בגלל לחץ מחוץ לעולם הכדורגל", אמר חסה. אמבפה נשאר בקבוצה אחרי סאגה ממושכת וחתם על הארכת חוזה שמנה במיוחד לשנתיים.

במקביל, ייתכן שאנחנו בדרך לרעידת אדמה בעולם הכדורגל. דיווח מפתיע בתחנת הרדיו "קופה" הספרדית - ייתכן מאוד שכן: פ.ס.ז' מעוניינת למכור את ליאו מסי וניימאר במהירות האפשרית על מנת להתחיל בבנייה מחודשת וליצור קבוצה תחרותית יותר בעונה הבאה.

על פי הדיווח של העיתונאי פדרו מוראטה, פריז לא מרוצה מההשתלבות של צמד הכוכבים בפרויקט הנוצץ שנבנה בעיר האורות ובמועדון רוצים לפתוח דף חלק לקראת חתימתו של כריסטוף גאלטייה. עם זאת, בקבוצה מבינים שזו לא תהיה משימה פשוטה - שכן גם מסי וגם ניימאר מחזיקים בחוזים שמנים במיוחד, בטח בהתחשב בגילם המתקדם.

על פי הדיווח, התכנית של פרי היא לבנות קבוצה חדשה, תחרותית יותר, עם שמות קצת פחות נוצצים וקצת יותר רעבים. זה מתחיל בשיפור ההגנה, בטענה שכשהשניים על כר הדשא - הקבוצה מתגוננת עם תשעה שחקנים בלבד.

כעת, השאלה הגדולה היא מי הקבוצה שתצליח להחתים את שני השחקנים והאם הם בכלל מעוניינים לעזוב את הקבוצה לוותר על חוזי העתק שלהם. התשובות, ניחשתם נכון, יתקבלו בקרוב מאוד.