הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בעולם מקביל: תכניות לאונרדו בפ.ס.ז'

כך הייתה פועלת הקבוצה מעיר האורות בחלון העברות לולא פוטר המנהל המקצועי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.22 - 16:16

כמעט חודשיים עברו מאז הנהלת פ.ס.ז' הודיעה ללאונרדו, שכיהן למשך כשנתיים כמנהל המקצועי של המועדון, על סיום תפקידו במועדון. מאז, מחליפו לואיס קמפוס, הספיק להעביר כשלושה שבועות בתפקיד, במהלכן הוא הביא את נונו מנדש מספורטינג ליסבון ואת ויטיניה מפורטו.

כעת, "הפריזיאן" חשף בפנינו חלון לעולם מקביל, עולם בו לאונרדו מעולם לא עזב את תפקידו. גוף התקשורת הצרפתי דיווח על תכניותיו של לאונרדו לעונה הבאה, עוד כאשר חשב שהוא יישאר בתפקידו גם בעונה הבאה. מבחינתו של הברזילאי, השינוי היה צריך לבוא מעמדת המאמן.

עזיבתו של מאוריסיו פוצ'טינו את פריז הייתה די ברורה לכל עוד מאז ההדחה הכואבת של אסופת הכוכבים מעיר האורות לריאל מדריד. עם כי זהות המחליף כלל לא הייתה ברורה. מבחינתו של לאונרדו, הדמות שהייתה צריכה לעמוד על הקווים בפארק דה פראנס בעונה הקרובה היא זו של בן ארצו, שרק ביום שלישי האחרון הודיעה ספציה על סיום דרכו בקבוצה. כמובן שהיום הדיווחים מספרים על כך שכריסטוף גאלטייה הוא יהיה המאמן החדש בעיר האורות.

ובפריז כמו בפריז, גם שמות של כוכבים היו על השולחן כשמעל כולם עמד עוסמאן דמבלה, מי ששיחק בעונה החולפת בברצלונה וכעת עומד ללא חוזה ועם לא מעט הצעות. על פי "הפריזיאן", דמבלה היה השם החשוב ביותר עבור ליאונרדו, שדמיין לעצמו את צמד הצרפתים מייצג את פריז בחלק הקדמי של המגרש.

לא כאן עצרו השאיפות של לאונרדו, שכמו בעבר במקרים כמו עם ליאו מסי, חיפש כוכבים שמסיימים חוזה בקבוצותיהם. הברזילאי סימן שני שחקנים נוספים לפ.ס.ז': פול פוגבה וסאדיו מאנה. הראשון סיים חוזה במנצ'סטר יונייטד וכבר סומן בעבר על ידי המנהל המקצועי, אך הוא העדיף לעבור ליובנטוס. מצידו של שחקנה של ליברפול, לאונרדו היה מוכן לעשות לא מעט על מנת להנחית את הכוכב הסנגלי, אך העזיבה שלו את פריז חיסלה את כל התכניות הנ"ל.