הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סוער במארסיי: המאמן יעזוב אחרי חודש?

דיווח: רגע לפני העונה, פאייט ועוד שחקנים התלוננו בפני הנשיא על טודור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.22 - 18:56

לא שקט במארסיי. חורחה סמפאולי עזב את הקבוצה בסיום 2021/22 אחרי שהקבוצה הגיעה למקום השני בצרפת בעקבות ריב עם ההנהלה. מחליפו, איגור טודור, עלול למצוא את עצמו מחוץ לקבוצה פחות מחודש לאחר שמונה לתפקיד. היום (שלישי) דווח בצרפת על כך שטודור איבד את האמון של חדר ההלבשה, 29 ימים לאחר שמונה.

המאמן הארגנטינאי, לפי ה"ל'אקיפ", הוביל לקדם עונה אגרסיבי במיוחד ויצר מתח מוחשי בינו לבין שחקני הקבוצה, מתחים שהובילו לכך הם התלוננו על ההנהלה. גרסון וג'ורדן אמאבי, שני שחקנים מהקבוצה הבכירה, התווכחו עם טודור על האינטנסיביות הקשוחה בעוד צ'נגיז אונדר, שחקן בולט אחר, התווכח גם הוא עם המאמן.

טודור עצמו נחשב ל"קר ומעליב" ואמר לשחקנים שהם לא מתאמצים מספיק או משחקים ברמה בה הם צריכים. בקבוצה זעמו על כך שטודור ניסה לשנות הכל מתקופתו של סמפאולי. דימטרי פאייט דרש פגישה בין הקבוצה לנשיא המועדון בקשר למצבו של טודור שאימן השנה את ורונה.

עוזרו של טודור, מאורו קמורנסי, החזיק שבוע בלבד בקבוצה לאחר שטודור הציגו כ"יד ימינו" אצל הצרפתים. אחרי ריבים גדולים בין הצדדים ובוז לקבוצה במשחק ידידות בו מארסיי הפסידה 2:0 הקבוצה מתמודדת עם קדם עונה קשה, ומעמדו של המאמן מעורער. העונה של מארסיי תפתח בראשון הקרוב נגד ריימס.

האזינו לפודקאסט "פוטבול מונדיאל", פודקאסט הכדורגל העולמי של ערוץ הספורט >>