הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עכשיו זה רשמי: רנאטו סאנצ'ס חתם בפ.ס.ז'

הפורטוגלי בן ה-24 נרכש ב-15 מ' יורו ויצטרף לפריזאים ל-5 השנים הקרובות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.22 - 20:17

פריז סן ז'רמן ממשיכה לעבוד, והיא מחזקת את הסגל עם רנאטו סאנצ'ס. הערב (חמישי) פרסם המועדון את ההודעה הרשמית על החתמתו של הפורטוגלי בן ה-24 ל-5 שנים, זאת אחרי שנרכש תמורת 15 מיליון יורו מליל.

עוד לפני כן, המאמן כריסטוף גאלטייה אישר את המהלך במסיבת עיתונאים: "הייתה הזדמנות לקחת שחקן שמכיר את הליגה וברמה גבוהה מאוד, וניצלנו את זה".

הקשר הפורטוגלי שיהיה בן 25 החודש עוזב את ליל אחרי שלוש שנים, ועל פי הדיווחים היא קיבלה תמורתו 15 מיליון יורו מאלופת צרפת, והוא יעבור בדיקות רפואיות לקראת חתימה על חוזה עד 2027.

הקישור של פ.ס.ז' עובר לא מעט שינויים הקיץ, בין היתר עם העזיבות המסתמנות של לאנדרו פארדס, אידריסה גיי וג'ורג'יניו ויינאלדום."רנאטו שחקן עם איכויות שונות מהקשרים שיש לנו", הסביר גאלטייה. "הוא אקספלוסיבי, יודע לשבור קווים ויודע לרדת טוב להגנה. הוא לא לקח חלק בקדם העונה עם ליל, כך שהוא מפגר בלו"ז אחרי יתר השחקנים".

סאנצ'ס הוא החיזוק הרביעי של הקבוצה הקיץ, אחרי ויטיניה, הוגו אקיטיקה, ונורדי מוקיילה. עם זאת, המאמן הבהיר שזה לא נגמר כאן: "אני מצפה לעוד שלושה שחקני רכש. ההנהלה והנשיא עובדים על זה קשה. המטרה היא לא לאגור שחקנים, אני רוצה מספר מסוים של שחקנים בסגל, שקרובים ברמם כדי ליצור קבוצה תחרותית לאורך כל השנה, ותחרות בריאה על ההרכב. אני לא יודע אם שלושת השחקנים האלה יגיעו בקרוב או לא".

האזינו לפודקאסט "פוטבול מונדיאל", פודקאסט הכדורגל העולמי של ערוץ הספורט >>