בוסניה נחתה. פיאניץ': "יש לנו מספיק כשרון כדי לנצח כאן"

היריבה של הנבחרת הגיעה בלי חלוצים, אבל עם הרבה בטחון. מדוניאנין: "ההגנה היא החולשה של ישראל, צריך לנצל זאת". בשיץ': "אם ניתן הכל, נשיג מה שאנחנו רוצים". סושיץ': "מעולם לא חיפשתי תיקו, גם לא הפעם"

רועי זריהן  14.11.14 - 18:20
תחילת כתבה

אחרי פחות משלוש שעות טיסה, לפניהן התייצבו מול המיקרופונים והמצלמות של נציגי התקשורת המקומית, נחתו אנשי נבחרת בוסניה בנתב"ג לקראת המשחק ביום ראשון מול ישראל במסגרת מוקדמות יורו 2016.

סאפט סושיץ' ושחקניו לא דיברו עם הכתבים במקום ומיהרו לצאת לכיוון המלון, כאשר הדיבורים יישארו למסיבות העיתונאים. אצל הבוסנים, ששיחקו בגביע העולם האחרון, מעדיפים לשמור על ריכוז בכדורגל.

"אם ניתן את כל מה שיש לנו, נשיג את התוצאה שאנחנו רוצים", הכריז לפני ההמראה מוחמד בשיץ', קשרה הצעיר של אברטון שהחלים מפציעה, כמו גם ארמין ביצ'אקצ'יץ' (הופנהיים). ועדיין, איש בבוסניה לא מניח למאמן הנבחרת לשכוח שלא זימן חלוצים בצל פציעותיהם של ודאד איבישביץ' ואדין דז'קו.

"החדשות הטובות הן ששאר השחקנים בריאים", הדגיש המאמן סאפט סושיץ'. "הם במצב רוח טוב והאימונים מתקדמים יפה. כולנו מצפים בקוצר רוח שהמשחק יתחיל. מעולם לא שיחקתי בשביל תיקו וזה לא ישתנה הפעם. אפילו אם תיקו יהיה תוצאה טובה בשבילנו, ננסה לנצח כמו תמיד".

"ההגנה של ישראל היא החוליה החלשה אצלה", קבע האריס מדוניאנין, ששיחק בעבר במדי מכבי תל אביב, והכריז: "אנחנו צריכים לנצל את זה לטובתנו".

הכוכב מיראלם פיאניץ', קשרה של רומא, הוסיף: "יש לנו עדיין מספיק כשרון בסגל כדי שנוכל לנצח. אנחנו יודעים מה מצפה לנו בישראל. אנחנו יודעים שחסרים לנו שחקנים, אבל אנחנו יודעים שאם ניתן את המקסימום נוכל להצליח".

"אנחנו עדיין אופטימיים, כמובן שיש לנו עדיין סיכויים לעלות", הבהיר השוער אסמיר בגוביץ' עם הנחיתה בארץ. "ישראל נבחרת חזקה והיא משחקת בבית. אנחנו מאמינים בעצמנו". כשנשאל אם הניצחון על קפריסין ואנדורה מעידים משהו על סיכויי היריבה, השיב: "בשביל לעלות צריך לנצח את הנבחרות שמתחתיך בדירוג". על היעדר החלוצים בסגל אמר: "זה המצב, יש לנו מספיק שחקנים התקפיים בסגל".

האוהדים כבר הספיקו לעלות להר הבית

מגיעים למשחק נגד בוסניה ואתם רעבים? 20% הנחה במסעדת בשרלה