דיווח: ולדימיר איביץ' מועמד לאימון סרביה

אקס מכבי ת"א - ברשימה של ההתאחדות לקראת מוק' המונדיאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.12.20 - 19:13
תחילת כתבה

האם התקוות של מכבי תל אביב נגוזו? ע"פ דיווחים בתקשורת הסרבית, ולדימיר איביץ' הוא אחד המועמדים לאמן את נבחרת סרביה. ההתאחדות המקומית מחפשת מחליף לליוביסה טומבקוביץ', שסיים את דרכו לאחר שלא הצליח להעפיל עם הנבחרת ליורו 2020 (אחרי ההפסד בפלייאוף לנבחרת סקוטלנד).

יש לציין שע"פ הדיווח, איביץ' אינו נמצא בתחילת הרשימה ויש שני מועמדים לפניו בתור: ולאדן מילוייביץ', שמאמן היום את אל אהלי בסעודיה, וסאבו מילוסביץ' בן ה-47, שזכור כחלוץ האגדי של הנבחרת (עם 37 שערים ב-102 הופעות), והיום מאמן את פרטיזן בלגרד המקומית.

שמו של איביץ' עלה לכותרות לאחרונה, לאחר שפוטר במפתיע מווטפורד האנגלית - אחרי ארבעה חודשים בלבד בתפקיד. מכבי תל אביב, קבוצתו לשעבר, חשבה (כפי שפורסם כאן) לפנות אל הסרבי במטרה שיחליף את יורגוס דוניס, שבעצמו סיים את דרכו השבוע במועדון אחרי פתיחת עונה חלשה. עם זאת, ההערכות במועדון הן שהוא לא ייענה לבקשה.

איביץ' בן ה-43, למרות המפלה היחסית בווטפורד, נחשב למטאור בתחום האימון: אחרי עונה אחת בפאוק סלוניקי, איתה זכה בגביע, בקיץ 2018 הוא הגיע למכבי תל אביב וזכה איתה בשני תארי אליפות רצופים (האחרון שבהם היסטורי: כשקבוצתו ספגה 10 שערי חובה בלבד כל העונה).

כזכור, אחרי שנתיים מוצלחות הוא עזב את תל אביב ו"השתדרג" כאשר מונה לאמן את הצרעות בליגת המשנה האנגלית, אבל סיים את דרכו בעקבות סכסוך עם הקפטן וה"סמל", טרוי דיני. אז איך תיראה התחנה הבאה של הסרבי הקשוח? אולי אחת מהן התגלתה הערב.