מוסיאלה ו-וירץ זומנו לנבחרת גרמניה

יוגי לב פרסם את הסגל למוקדמות המונדיאל. יונס בפנים. הולנד: דה בור השאיר את וחהורסט בחוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.03.21 - 11:19
תחילת כתבה

בעיצומה של עונת בונדסליגה מצויינת ומאבק אמיתי על האליפות, הזרקור יופנה בשבוע הבא לנבחרת גרמניה. החניכים של יוגי לב יפתחו את קמפיין מוקדמות המונדיאל מול איסלנד (25.3, בדויסבורג), רומניה (28.3, בבוקרשט) ומול צפון מקדוניה (31.3, בדויסבורג).

המאמן, שיעזוב בסיום היורו, ממשיך להשאיר בבית את תומאס מולר ומאטס הומלס, אך הוא עשוי לשנות את דעתו בזימונים הסופיים לקראת אליפות אירופה בחודש מאי. בינתיים שני כוכבים צעירים תפסו את הכותרת.

לב הודיע על צירופם של פלוריאן וירץ בן ה-17 מלברקוזן וג'אמל מוסילאה (18) מבאיירן מינכן בפעם הראשונה. הראשון נחשב לאחד הכישרונות הצעירים המובילים בכדורגל הגרמני וצופים לו עתיד גדול. השני, כבר כבש בשמינית גמר ליגת האלופות, ובחר בתחילת החודש בנבחרת גרמניה על פני אנגליה, בה גדל והתחנך בשנות ילדותו. זימון מפתיע חדש אצל המנשאפט הוא אמין יונס מפרנקפורט.

למרות הדיווחים האחרונים, הכוכבים הגרמנים שמשחקים באנגליה זומנו לסגל לאחר שהתברר כי לא הזדקקו להכנס לבידוד. מדובר על אילקי גונדואן (מנצ'סטר סיטי), טימו ורנר, קאי האברץ, אנטוני רודיגר (צ'לסי) וברנד לנו (ארסנל).

גם נבחרת הולנד המתכוננת למשחקים במוקדמות מונדיאל פרסמה את סגל. פרנק דה בור בחר במרטן סטקלנבורג ונתן הזדמנות גם לג'רמייה סנט ג'וסט. מי שלא זומנו באופן די מפתיע הם קווינסי פרומס ו-ווט וחהורסט.