"ההכנות בפסח עשויות להשפיע": מקגין מדבר

צפו בקשר סקוטלנד בראיון מיוחד: "ההיכרות עם ישראל עוזרת"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.03.21 - 15:14
תחילת כתבה

עבור נבחרת ישראל מדובר במשחק של להיות או לחדול ומבחינת סקוטלנד בעיקר קרב בו הם חייבים להשיג שלוש נקודות על מנת להיאבק על עלייה למונדיאל יחד עם דנמרק ואוסטריה. קשר היריבה ג'ון מקגין, נערך למפגש נוסף מול התכולים לבנים ודיבר על ההכנות בראיון מיוחד.

"ההכנות של למשחק הזה שונות מסיבות דתיות, זה יכול להשפיע וצריך להסתגל לזה. ההשפעה די מינימלית, אבל זה בהחלט עשוי להשפיע", אמר מקגין על ההכנות במקביל לחג הפסח. "ניערך בהתאם ואנחנו יודעים שנצטרך לספק תצוגה טובה כדי לנצח".

על העובדה שסקוטלנד פגשה את ישראל חמש פעמים בקצת יותר משנתיים: "זה עוזר לנו משום שבכדורגל הבינלאומי לא מכירים ממש את היריבות שלנו, אבל את ישראל אנחנו מכירים טוב מאוד מבחינת מי ישחק ומהן נקודות החוזקה והחולשה שלה. זה יעזור לנו מאוד. ננסה להשיג שלוש נקודות שיהיו חשובות לנו מאוד. זה יהיה משחק קשה".

במשחק שפתח את הקמפיין, מקגין חילץ עבור סקוטלנד נקודה מול אוסטריה עם שער יפה במספרת שסידר 2:2. "אני מרוצה שהצלחנו להשיג נקודה. החבר'ה על הספסל פשוט צחקו מהמספרת שלי, הם היו מופתעים שזה נכנס, אבל היו מרוצים מהנקודה. הייתי בטוח שהייתי באופסייד", סיפר קשר אסטון וילה."כל גול שמבקיעים עבור המדינה שלך הם מדהימים זה היה מאוד חשוב עבורי לשבור את בצורת הכיבושים שלי ואני מקווה שאוכל להמשיך".