הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סנטוס: "רונאלדו יישאר הקפטן של פורטוגל"

המאמן התייחס לזריקת הסרט. וגם: תגובת אופ"א לפסילת השער

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.03.21 - 19:46
תחילת כתבה

הסערה מסביב לשער של פורטוגל שלא אושר במשחק מול סרביה ביום שבת עדיין לא נרגעה. כזכור, כריסטיאנו רונאלדו כבש שער ניצחון עמוק בתוספת הזמן והכדור עבר את הקו, אך השופט לא ראה זאת והתעלם, והמשחק הסתיים ב-2:2. לאחר מכן השופט עצמו, דני מקלה, התנצל בפני מאמן פורטוגל פרננדו סנטוס.

סנטוס עצמו דיבר על האירוע בו הכוכב הגדול שלו זרק את סרט הקפטן על הדשא: "רונאלדו ימשיך להיות קפטן פורטוגל. האקט שעשה לא היה נגד חבריו לקבוצה או ההתאחדות. הוא היה הראשון להודות שטעה".

היום (שני) גם שוגרה תגובה של אופ"א, שהעבירה את האחריות לנבחרות עצמן: "ההחלטה אם להשתמש בטכנולוגיית קו השער או לא נמצאת בידיים של הנבחרת המארחת של כל משחק. אם ההתאחדות של המארחת מעוניינת להשתמש בטכנולוגיה, היא צריכה להשיג אישור כתוב מההתאחדות של האורחת". בסופו של דבר, פורטוגל וסרביה לא הסכימו להשתמש בטכנולוגיה, והשופט לא קיבל איתות על שער חוקי, אז אפשר להבין בין השורות שבאופ"א מטילים את האחריות על ההתאחדויות.

בכל מקרה, מחר פורטוגל תתארח אצל לוקסמבורג. עלו מספר דיווחים לא לגמרי מבוססים לפיהם רונאלדו יספוג עונש על האירוע, אך לא נראה שזה באמת יקרה.