הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכמן: "לא משנה כמה רעים היינו, אסור לספוג 5 מישראל"

באוסטריה מתקשים לעכל את ה-5:2. אלאבה: "היינו צריכים להוביל במחצית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.09.21 - 10:17
תחילת כתבה

אחרי שספגו עוד הפסד כואב בסמי עופר, הפעם 5:2 לנבחרת ישראל, באוסטריה התקשו לקבל את ההפסד הכואב, שהוריד אותם למקום הרביעי בבית 7. הקפטן דויד אלאבה סיכם בסיום: "אני חושב ששיחקנו טוב מאוד במחצית הראשונה, אם אתה חוזר הביתה אחרי 5:2 ושהיית הקבוצה הטובה יותר במחצית הראשונה, משהו לא בסדר".

"האמת שהיינו צריכים לרדת להפסקה ביתרון", המשיך הרכש של ריאל מדריד. "למרות זאת האוסטרים סיימו את המחצית הראשונה בפיגור 3:1 והקפטן אמר על כך: "עשינו יותר מדי טעויות בהגנה, ולא עשינו 100% נגד מתפרצות. הם פרצו מאחור ותוך שתיים או שלוש מסירות כבר היו ב-16 שלנו. הפסדנו ביותר מדי מאבקים".

פודה עלה לראשונה במערך של שלושה בלמים, אך אלאבה משוכנע שלא זאת הייתה הסיבה להפסד: "היינו טובים יותר במחצית הראשונה, לחצנו טוב יותר, אבל לא ניצלנו את ההזדמנויות. ישראל עשתה את זה הרבה יותר טוב והענישה אותנו בקור רוח. רצינו לנסות משהו אחר וזה לא עבד כמו שתכננו".

וממה שקרה לפני ההפסקה, למה שאחריה. "חשבתי שאם נכבוש מהר עדיין נוכל לנצח, ואחרי שארנאוטוביץ' כבש ספגנו שוב", סיפר השוער דניאל בכמן, שהוציא חמישה כדורים מהרשת, והיה יותר נחרץ: "לא משנה כמה רעים היינו, אסור לנו לספוג חמישה שערים מישראל".