הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנחנו חוזרים!": בטורקיה מפנטזים על עליה

מה שלחש קונץ לצ'להאנולו והקשר הישראלי. הטורקים בפלייאוף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.11.21 - 00:47

היא אמנם הפכה את זה לקשה יותר עם פיגור מוקדם, אבל כמה שזה הפך את העליה של טורקיה לפלייאוף על חשבונה של נורבגיה למתוקה. הנבחרת הטורקית השלימה מהפך וגברה 1:2 על מונטנגרו - ובתקשורת המקומית כבר התחילו לפנטז על קאמבק לגביע אחרי 20 שנה והכריזו: "אנחנו חוזרים!".

תחילה, נספר לכם איך נבחרת ישראל נקלעה לסיטואציה בעל כורחה. שער הניצחון של הטורקים, שנכבש על אורקן קוקסו בדקה ה-60, היה השער השמיני שכבשה טורקיה מחוץ לרחבה במוקדמות - ובכך, היא השתוותה לישראל כקבוצה שכבשה הכי הרבה מחוץ לרחבה. עוד לפניו היה זה מיודעינו, פאטוס בצ'יראי, שכבש כבר אחרי 4 דקות, וכרם אקטורקולו שאיזן לטורקים בדקה ה-22.

שטפן קונץ אמר בסיום: "אמרנו שאנחנו צריכים 6 מ-6 בשני המשחקים שנותרו - וזה מה שעשינו. אנחנו בפלייאוף, אנחנו צריכים להיות שמחים עכשיו. כל העם הטורקי מרוצה עכשיו. מה הלאה? ראשית, בוא נראה מה ההגרלה שנקבל. ייתכן שנשחק מול קבוצות חזקות מאוד ונצטרך למצוא דרך לנצח אותן".

קונץ נשאל מה אמר באוזנו של הקאן צ'להאנולו בסיום המשחק וסיפר: "אמרתי לו שאני גאה בו, שהוא היה המנהיג הכי טוב שיכולנו לבקש". צ'להאנולו עצמו חגג בסיום והעלה פוסט ברשתות החברתיות: "סיימנו עוד קמפיין, לטוב ולרע. כל הכבוד לכל חבריי לנבחרת ולכל מי שסייע לנו. אנחנו משפחה, ונלך לפלייאוף כמשפחה. נעשה כל שביכולתנו לשמח את האנשים שלנו, אנחנו טורקיה".

בטורקיה כבר לוטשים עיניים לעבר השלב הבא ומנסים לפנטז מי ייפגשו. בין היריבות האפשריות נמצאות פורטוגל של רונאלדו, איטליה החזקה, סקוטלנד מהבית הישראלי וגם רוסיה, שבדיה או וויילס.