הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא ראיתי מעולם שחקן מורחק פעמיים ונשאר"

עוזר המאמן של ברזיל על אליסון. וגם: איך קיבל קוניה את העבירה הגסה אמש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.22 - 11:40
אחד משני האדומים "המדומים". אליסון (GETTY)
אחד משני האדומים "המדומים". אליסון (GETTY)

אל תסתכלו בקנקן: מי שקם הבוקר וראה את תוצאת המשחק בין ברזיל ואקוואדור, ככל הנראה לא ניחש שה-1:1 בין הקבוצות כלל בתוכו גם ארבעה אדומים, ששתיים מהם כלל לא יצאו לפועל. אמש הנבחרות נפגשו במסגרת מוקדמות מונדיאל 2022 למשחק שהפך להיות אחד מהמטורפים שהיו, ולא מהסיבות הנכונות.

"מעולם לא ראיתי ולעולם לא אראה שוב שחקן שהורחק פעמיים ונשאר על המגרש", אמר עוזר המאמן של ברזיל, קלבר חאבייר, בהתייחס לשני האדומים שקיבל שוערם של הברזילאים, אליסון. שחקנה של ליברפול ספג אמש שני כרטיסים אדומים במשחק, כששניהם בוטלו לאחר בדיקת VAR.

מעבר לשני האדומים "המדומים" של אליסון, היו לנו גם שני כרטיסים אדומים שלא בוטלו במשחק. 15 דקות משריקת הפתיחה, אקוואדור נותרה בעשרה שחקנים, אחרי בעיטת קראטה בלתי ניתנת להסבר של אלכסנדר דומינגס, שוערם של האקוואדורים, על מתאוס קוניה, במהלך תקפה של הבריזלאים.

"תודה לכולם על ההודעות. אני מרגיש בסדר", כתב קוניה בעמוד האינסטגרם שלו ואף הוסיף התלוצצות קלה, "רק מתקשה להבין איך אסביר את הסימנים האלה בבית...". לצד הטקסט הנ"ל, הוסיף החלוץ תמונה של השריטות שנותרו על צווארו בעקבות ההיתקלות. נראה כאילו הברזילאי לקח את ה"תאונה" שלו עם דומינגס בקלות.

בספרד לא נשארו אדישים למפגש בין שתי הנבחרות. ב'אס' בחרו בכותרת: "ברזיל שרדה את הטירוף" בהתייחס למשחק המשוגע. ב'מארקה' קיטלגו את המשחק כ"אחד השנויים במחלוקת ביותר בכדורגל הדרום האמריקאי בזמן האחרון". עם ארבעה אדומים שלא רואים בכל יום, קשה להגיד שבספרד טועים בתיאור שלהם.