הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי ההשפלה: באיטליה סימנו את קנאברו

הבלם הוותיק עומד בראש רשימת המחליפים של מאנצ'יני. מי עוד על הכוונת?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.03.22 - 12:48

שעות לאחר ההדחה המבישה והקטסטרופלית נגד צפון מקדוניה אתמול (חמישי), נבחרת איטליה כבר החלה לסמן את המטרות הבאות שלה בקשר לזהות האדם העומד על הקווים של הסקוודרה אזורה. בהתאחדות האיטלקית לא המתינו הרבה לאחר ההדחה ממוקדמות המונדיאל בקטאר וכעת נראה כאילו המועמד המוביל להחליף את רוברט מנצ'יני הוא לא אחר מאשר פאביו קנאברו.

הבלם האגדי של הכחולים, שלקח חלק במשחק הנוקאאוט האחרון של האיטלקים במונדיאל ב-2006, סיים בספטמבר האחרון את דרכו בגואנגז'ו אברגראנדה ומאז ערך שיחות עם קבוצות שונות כמו אברטון ו-ווטפורד כמו גם ההתאחדות הפולנית, כדי להחליף את פאולו סוזה, אך כעת נראה כאילו הדרך לקווים של הנבחרת הלאומית נסללה עם ההפסד אמש.

מאנצ'יני אומנם לא פוטר מתפקידו וכפי שהתבטא נשיא ההתאחדות האיטלקית, גבריאל גראווינה, הוא גם לא יפוטר, אך נראה כאילו בעקבות ההדחה המשפילה, מאנצ'יני יחליט בעצמו לסיים את דרכו בנבחרת, כששם נוסף שעלה בתקשורת האיטלקית הוא מאמן ריאל מדריד, קרלו אנצ'לוטי.

על פי הדיווחים ב"גזטה דלו ספורטה", אם אנצ'לוטי יסיים את דרכו בריאל בסוף השנה, המעבר לנבחרת האיטלקית עשוי להיות מפתה עבור המאמן הוותיק, שעדיין לא אימן נבחרת לאומית בקריירה שלו. עם זאת, לאיטלקי חוזה בבלאנקוס עד יוני 2023 ועם ההצלחה שהלבנים חווים עד כה העונה, קשה לראות איך אנצ'לוטי יסיים את דרכו במועדון לפני כן.