צבי שטרן סיים במקום החמישי באליפות העולם

הישראלי בן ה-36 גרף 1.9 מיליון דולר. הלילה יוכתר אלוף עולם חדש

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.15 - 14:13
שטרן. בהחלט יכול לחייך
שטרן. בהחלט יכול לחייך

תגיות: פוקר

תחילת כתבה

המסע של צבי שטרן באליפות העולם בפוקר הסתיים הלילה (בין שני לשלישי) עם המקום החמישי והמכובד באירוע המרכזי של ה-WSOP - מקום ששווה לו פרס של 1.9 מיליון דולר.

שטרן בן ה-36, שעלה כידוע לשולחן הגמר כבר ביולי, התחיל במקום השני בצ'יפים, אך איבד חלק נכבד מהערימה שלו כשהחזיק 9-10 וניסה "לגנוב" את הביג בליינד של ג'וש באקלי, שהחזיק זוג אסים והכפיל על חשבון שטרן.

ביד שבה הודח שטרן הוא דחף אול אין עם A-J, אך נתקל ב-A-K של ניל בלומנפילד האמריקני, ולא שרד את המירוץ בו היו לו כ-30 אחוזים לנצח.

בכך, שטרן סגר שנה חלומית לפוקר הישראלי ב-WSOP, בו זכה עידן רביב בצמיד (457,000 דולר) בטורניר מספר 12 וטימור מרגולין סיים במקום השני (347,000 דולר) בטורניר מספר 47.

חזרה לאירוע המרכזי, בו יוכתר הלילה אלוף העולם. כרגע, נותרו בתחרות שלושה שחקנים בלבד - ג'ו מקיהין, ניל בלומנפילד וג'וש באקלי, כולם מארה"ב. מקיהין, שהגיע כצ'יפ לידר לשולחן הגמר, מוביל בגדול עם למעלה מ-128 מיליון צ'יפים, כשלשניים האחרים יש 67 מיליון גם יחד.

עוד קודם לכן, מקס סטיינברג המצוין סיים רביעי (2.6 מיליון דולר), שטרן סיים כאמור חמישי, טום קאנולי שישי (1.4 מיליון דולר), פייר נוייביל שביעי (1.2 מיליון דולר), פדריקו בוטרוני שמיני (מיליון דולר) ופטריק צ'אן (מיליון דולר) תשיעי.