נהריה הודיעה: פרנקו יאמן גם בעונה הבאה

המאמן מסר: "מקווה שנוכל ליצור רגעים מרגשים נוספים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.07.20 - 13:49

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

דני פרנקו ממשיך בעירוני נהריה. המאמן, שלא הצליח להוביל את הסגולים לפלייאוף בעונה הנוכחית, הוכרז היום (שישי) כמאמנה של הקבוצה גם בעונה הבאה. על הסיכום בין הצדדים פורסם לראשונה באתר ערוץ ההספורט כבר לפני כשבוע.

זה לא סוד שבנהריה התאכזבו מסיום העונה הקודמת, אך החליטו בכל זאת להמשיך עם פרנקו - בעיקר לאור החיבור הטוב איתו והעובדה שמאמינים כי בעונה הבאה יוכל להוביל את הסגל למקום טוב יותר. פרנקו, שהוביל את נהריה לגמר הגביע, יצטרך לבנות קבוצה חדשה כמעט לגמרי - מאחר וכל הזרים ככל הנראה יוחלפו ומבין הישראלים הבכירים רק ניב משגב עשוי להמשיך.

"אני שמח על ההזדמנות ועל שיתוף הפעולה המחודש", מסר פרנקו לאחר החתימה והוסיף: "אני מאוד מאמין בכוחה של ההמשכיות, ומשוכנע שנדע יחד להתמודד ולהצליח בעונה המאתגרת שלפנינו. אני מקווה מאוד שחרף המגבלות והאילוצים הקהל יוכל לחזור לעין שרה, ויחד ניצור רגעים מרגשים נוספים".

יו"ר המועדון ניסים אלפסי אמר: "אני מאוד שמח שדני ממשיך איתנו, הייתה לנו עונה מאתגרת והיסטורית עם הגעת הקבוצה לגמר גביע המדינה. דני עשה עבודה נפלאה יחד עם הצוות המקצועי שלו, ואני מאמין בהמשכיות. בהזדמנות זו אבקש להודות, לראש העיר מר רונן מרלי, על תמיכתו הגדולה בקבוצה. הקבוצה מהווה מקור גאווה והנאה לתושבי נהריה, ועל כך אנחנו גאים".

פרנקו הגיע לנהריה אחרי שנתיים בהפועל ת"א, שהחלו עם עלייה לפיינל פור והסתיימו במפח נפש גדול. עוד לפני כן, המאמן הוותיק, שהחל את דרכו כמאמן ראשי בעירוני ר"ג, הספיק להשלים קדנציות בהפועל ירושלים, איתה זכה באליפות הראשונה בתולדותיה, מכבי חיפה, אליצור נתניה, הפועל חולון, הפועל גליל עליון והפעול עפולה.