הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

החלום נמשך. צפו: פרו בחצי עם 1:3 על בוליביה

גררו כבש שלושער אדיר בקרב המפתיעות. בשלב הבא הוא יפגוש את צ'ילה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.15 - 07:13

שלב רבע הגמר של הקופה אמריקה נמשך הלילה, וכך גם החלום של נבחרת פרו. שלושער ענק של פאולו גררו הוביל את נבחרתו ל-1:3 על השכנה בוליביה בקרב המפתיעות של הטורניר וקבע: מפגש מול המארחת צ׳ילה בחצי הגמר, שייערך בלילה שבין שני לשלישי (2:30).

פרו אמנם לא ידועה כאחת הנבחרות החזקות בדרום אמריקה אך מבחינתה מדובר כבר בהעפלה שניה ברציפות לחצי הגמר, הישג שרשמה גם לפני 4 שנים בארגנטינה. לשמחתה, היא קיבלה את היריבה הנוחה ביותר מבין 8 הנותרות בטורניר, וגם הצליחה לנצח זאת.

הכוכב הגדול של הלילה הזה היה כאמור גררו, חלוצה של פלמנגו הברזילאית. אחרי שלא מצא את הרשת במהלך שלב הבתים, גררו ענה למבקרים, בדרך לשלושער בקופה שני ברציפות. בדקה ה-20 הוא פתח את החגיגה אחרי שהתרומם לכדור רוחב של חואן ורגאס ונגח כדור שהוסט מעל וחדר לרשת. גררו לא חיכה יותר מדי ו-3 דקות לאחר מכן הכניס את בוליביה לבור עמוק מדי, כשסיים התקפה מתפרצת קטלנית והכפיל.

ג׳פרסון פרפאן, שחזר להרכב של פרו, עוד הספיק להחמיץ מספר פעמים, אך לבוליביה המוגבלת לא היו תשובות גם במחצית השניה. בדקה ה-74 היא הוציאה את השלישי מהרשת אחרי שגררו לא התקשה להשלים שלושער מ-5 מטרים. כוכב היריבה, מרסלו מורנו, עוד הספיק לצמק עם פנדל מדויק בדקה ה-84 אך לא יותר מכך. בחצי הגמר, מול צ׳ילה העדיפה, פרו כבר תעמוד מול משוכה קשה בהרבה.