הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי, גררו ואוספינה ב-11 המצטיינים של רבע הגמר

רמון דיאס נבחר למאמן סיבוב הנוק-אאוט הראשון, צ'ילה וארגנטינה עם 3 נציגים כל אחת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.15 - 18:03

מפגשי רבע הגמר ננעלו, ארבע נבחרות מאושרות עלו ובחוץ נשארו קולומביה, אורוגוואי וברזיל המאוכזבות. לאחר סיום שלב הנוק-אאוט הראשון בקופה אמריקה, הוכרזו שמות 11 המצטיינים של הסיבוב והבחירה הכי מפתיעה היא של שוער שהודח בפנדלים ונבחרתו לא תשחק בחצי.

דויד אוספינה, שוערה הקולומביאני של ארסנל, הציג יכולת נהדרת בהפסד לארגנטינה וקיבל את המקום בין הקורות באתר הרשמי של הטורניר. נבחרת צ'ילה, שעברה את אורוגוואי בעזרת פרובוקציה מכוערת של גונסאלו חארה, הביאה שלושה נציגים להרכב המצטיינים, כמו גם ארגנטינה.

את עמדת המגן הימני קיבל מאוריסיו איסלה, שכבש את שער הניצחון של צ'ילה מול אורוגוואי. דרליס גונסאלס הצעיר, שהבקיע פעמיים מהנקודה הלבנה מול ברזיל, נכנס לקישור ובחוליית ההתקפה אפשר למצוא את ליונל מסי (ארגנטינה) ופאולו גררו, שהבקיע שלושער עבור פרו לרשת בוליביה.

בין ארבעת המאמנים הארגנטינים שעלו עם נבחרותיהם לחצי הגמר, רמון דיאס נבחר למצטיין אחרי שפראגוואי שלו חזרה מפיגור ל-1:1 מול ברזיל וניצחון בדו-קרב מהנקודה הלבנה. אסור לשכוח, הפראגוואים רשמו הישג דומה בקופה לפני ארבע שנים, אז עם טאטה מרטינו על הקווים.

הרכב המצטיינים: דויד אוספינה (קולומביה); מאוריסיו איסלה (צ'ילה), גארי מדל (צ'ילה), אסקיאל גראיי (ארגנטינה), איבן פיריס (פראגוואי); חבייר מסצ'ראנו (ארגנטינה), דרליס גונסאלס (פראגוואי), חורחה ואלדיביה (צ'ילה), כריסטיאן קואבה (פרו); ליונל מסי (ארגנטינה), פאולו גררו (פרו).