טיטה: "קריאות הבוז? אני מבין את האוהדים"

הקהל הברזילאי מאוכזב מהנבחרת. פיליפה לואיס: "זה מתסכל". מבזק קופה

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.19 - 08:15
תחילת כתבה

מעבר לאכזבה מהתיקו המאופס מול ונצואלה וביקורת נגד ה-VAR, שוב קריאות בוז מצד אוהדי ברזיל כלפי הנבחרת, בפעם השנייה במהלך טורניר הקופה אמריקה. חלק מהקהל המקומי בסלבדור אף קרא "אולה" בזמן ששחקני האורחת נגעו בכדור לקראת סיום המשחק.

"ברור שזה לא עוזר כשהאוהדים נגדנו ושרים 'אולה' עבור היריבה", אמר בסיום פיליפה לואיס. "בסופו של דבר, זה לא עוזר לאף אחד. אנחנו צריכים להמשיך להילחם ולתת את כל כולנו כדי לנסות ולשנות את הדברים".

"זה מתסכל", המשיך המגן. "עשינו את כל מה שיכולנו כדי לנצח את המשחק. היו לנו מצבי כיבוש, שלטנו במשחק, אבל לא הצלחנו לנצח".

כזכור, שני שערים של הסלסאו נפסלו בטענה לנבדל, על אף טענות קשות מצד הברזילאים. מאמן ונצואלה רפאל דודאמל לא התכוון להתנצל על הדרך בה נבחרתו חילצה נקודה: "ברוכים הבאים ל-VAR, יחי ה-VAR. אף אחד לא העניק לנו כלום. הצדק נעשה וצריך להמשיך להאמין באלה שעושים צדק".

מנגד, טיטה, מאמן ברזיל, הגיב לאירועים: "אסור לנו להתלונן על ה-VAR. הצדק נעשה. הבוז? אנחנו צריכים להבין את האוהדים, הם רוצים לראות שערים. אם הייתי מגיע לצפות במשחק, גם אני הייתי רוצה. זה מובן". אגב, מדובר היה בפעם הראשונה בה ברזיל לא כבשה בביתה מאז ההפסד 3:0 להולנד במונדיאל 2014.