הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: רק 2:2 לאורוגוואי מול יפן

מיושי (25, 59) הפתיע, סוארס וחימנס הצליחו רק להשוות. הפסגה בסכנה? מבזק קופה

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  21.06.19 - 06:12

הקופה ממשיך לספק הפתעות. המשחק הבודד שנערך הלילה (בין חמישי לשישי) בקופה אמריקה הוציא לדרך את המחזור השני בבית ג' וסיפק את הפתעת הטורניר עד כה, כאשר יפן סחטה 2:2 מאורוגוואי. מבזק קופה.

היפנים הגיעו עם סגל צעיר מאוד וכמעט חסר ניסיון ברמה הבינלאומית וחטפו 4:0 מצ'ילה במחזור הפתיחה, בעוד הסלסטה ניצחו באותה תוצאה את אקוודור ואולי חשבו שהם מגיעים לעוד טיול, אלא שהאורחת האסייתית סיפקה מלחמה ולמרות שבעטה רק שלוש פעמים למסגרת (לעומת 10 בעיטות למסגרת של אורוגוואי), הצליחה למצוא פעמיים את הרשת מרגליו של קוג'י מיושי.

הקשר בן ה-22 של יוקוהומה סיפק פריצה סוחפת באגף ימין וירה כדור חזק לרשת העליונה של פרננדו מוסלרה בדקה ה-25, אך היתרון החזיק מעמד רק שבע דקות. אדינסון קבאני הוכשל ברחבה, השופט פספס זאת תחילה, אבל ה-VAR בא לעזרת אורוגוואי ולואיס סוארס כבש בדקה ה-32.

מיושי החזיר ליפן את היתרון בדקה ה-59 אחרי הדיפה איומה של מוסלרה למרכז הרחבה, אלא שפעם נוספת, היפנים איבדו את היתרון שלהם תוך שבע דקות, כאשר הפעם הייתה זו נגיחה של חוסה חימנס אחרי כדור קרן. הסלסטה חיפשו את שער הניצחון ולא מצאו אותו וכעת, עלולים לאבד את פסגת הבית לצ'ילה, שתפגוש מחר בלילה (2:00) את אקוודור למשחק שינעל את המחזור השני.