הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אקוודור חילצה 1:1 מברזיל ועלתה לרבע

טיטה כבר לא מושלם בטורניר. פרו גברה 0:1 על ונצואלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.21 - 01:51
(Getty)
(Getty)

שלב הבתים בקופה אמריקה מגיע לסיומו, והלילה (בין ראשון לשני) נסגרה תמונת העולות מבית 2, לאחר שאקוודור חילצה 1:1 מברזיל והצטרפה אליה יחד עם קולומביה ופרו, שגברה 0:1 על ונצואלה האחרונה בבית.

מחר, אורגוואי תפגוש את פרגוואי וארגנטינה את בוליביה במחזור שינעל את בית 1, שזהות העולות ממנו כבר ידועה, ורק המיקום של הנבחרות עוד צריך להיקבע.

ברזיל - אקוודור 1:1
במשחק לפרוטוקול מבחינתה ובהרכב, החבורה של טיטה רשמה איבוד נקודות ראשון בטורניר, שלא מנע ממנה לסיים את הבית במקום הראשון והיא עשויה לפגוש בשלב הבא את אורוגוואי או צ'ילה. מנגד, הנקודה סידרה לאקוואדור את הכרטיס לשלב הבא ומפגש אפשרי עם ארגנטינה, אם זו תסיים ראשונה.

בדקה ה-37, אדר מיליטאו נגח נהדר את היתרון לרשת האקוודורית אחרי קרן של אברטון, אך השוויון הגיע בתחילת המחצית השנייה (53) מרגלי אנחל מנה. הברזילאים אומנם היו קרובים להחזיר לעצמם את היתרון, אך התוצאה נשמרה עד הסיום ומנעה מהם לסיים את הבית במאזן מושלם.

ונצואלה - פרו 1:0
שער בדקה ה-48 של אנדרה קארייו, שמצא את הרשת במשחק שני ברציפות, הספיק לנבחרתו של ריקרדו גארקה כדי לסיים את הבית במקום השני, מול ונצואלה שנותרה בחוץ וסיימה את הבית עם שתי נקודות בלבד.