הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי: "המשחק הסתבך כי זה מה שהשופט רצה"

קפטן ארגנטינה ביקר: "המגרש היה קשה למי שרצה לשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.21 - 10:50
מסי. ביקורת על השופט (Getty)
מסי. ביקורת על השופט (Getty)
תחילת כתבה

נבחרת ארגנטינה השלימה לפנות בוקר (ראשון) את תמונת העולות לחצי גמר קופה אמריקה, לאחר שהביסה 0:3 את אקוודור, ותפגוש את קולומביה בשלב הבא. הקפטן ליאו מסי, שחתם את התוצאה בבעיטה חופשית נהדרת, סיכם בסיום: ""זה היה משחק קשה מאוד, ידענו כמה קשה יהיה לשחק מול אקוודור, נבחרת שעובדת עם שחקנים חזקים מאוד וצעירים".

בשונה ממסי של ברצלונה, זה של ארגנטינה הרשה לעצמו כרגיל להיות קצת יותר משוחרר בלשונו, ומתח ביקורת על השופט ווילטון סמפאיו: "המשחק הסתבך כי השופט רצה שזה מה שיהיה. ניסינו לשחק, אבל לפעמים זה לא התאפשר כי היריבה שמרה ולחצה, והמגרש לא עזר הרבה. זה לא תירוץ כי זה אותם תנאים לכולם, אבל המגרש מסובך יותר לאלה שרוצים לשחק כל הזמן".

על הניצחון אמר הפרעוש: "להיות בין ארבע הגדולות הייתה אחת המטרות שלנו. עכשיו צריך לנוח, לטוס לברזיליה, להתאושש ולהגיע טוב לחצי הגמר. קולומביה נבחרת שקשה מאוד לשחק נגדה, מאוד מנוסה ועם שחקנים מהירים בחלק הקדמי. היא טובה בהגנה ויוצאת למתפרצות מהירות. נלך צעד צעד, אני מקווה שנוכל לנצח בעוד משחק ולהיות בגמר".

עם שערו ה-76 בנבחרת, למסי חסר רק אחד כדי להשתוות לפלה כמי שכבש הכי הרבה שערים בנבחרות בדרום אמריקה, אך לפחות לפי דבריו, זה לא הכי מעניין אותו: "שיאים אישיים זה דבר משני, אנחנו פה בשביל משהו אחר. אני רוצה לברך את הנבחרת על העבודה שעשינו בלי שראינו את המשפחה כל כך הרבה זמן. אנחנו הנבחרת היחידה שלא יצאה מהבועה בשום שלב".