הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ניימאר מבקש עזרה": בברזיל מתוסכלים

החיבוק המרגש עם מסי והביקורת מבית. הקולות מההפסד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.21 - 10:03

הוא זכה כמעט בכל תואר אפשרי, כולל במדי נבחרת ברזיל, אבל לניימאר חסרה רק זכייה בקופה אמריקה. הלילה (בין שבת לראשון), הכוכב היה כל כך קרוב להניף את הגביע החשוב בדרום אמריקה, אבל למרות שסיפק משחק נהדר הסלסאו נכנעה 1:0 לארגנטינה של ליאו מסי והוא ייאלץ לחכות ל-2024.

עם סיום המשחק, ניימאר פרץ בבכי על כר הדשא באצטדיון המרקאנה. ויניסיוס ג'וניור ואליסון ניסו לנחמו ללא הצלחה עד שהגיע ליאו מסי והעניק חיבוק מנחם לחברו הוותיק. "הייתה גדולה בהפסד הזה והתמונה הזו היא בדיוק המסר שאנחנו רוצים לשלוח", אמר טיטה המאוכזב בסיום.

"ניימאר מבקש עזרה", נזעק בכותרת של טור דעה ב"אס". "לטיטה יש הרבה על מה לחשוב אחרי ההפסד של ברזיל בגמר הקופה לקראת מונדיאל 2022. זה היה המשחק הגרוע ביותר של הנבחרת בחמש השנים שלה תחתיו. ארגנטינה הראתה יותר תשוקה ואומץ בעוד ברזיל הייתה רעה ולא מסודרת".

"הדמעות של ניימאר היו של שחקן מתוסכל שמהוות כעס אחרי שנתן הכל, אבל לכל אורך הטורניר נראה כי שיחק לבד", נכתב בנוסף. "כוכב פאריס סן ז'רמן זקוק לעזרה ולשחקני התקפה עם יותר כשרון מאשר שיש כרגע לנבחרת ברזיל וזה רחוק מלהספיק כדי לזכות בגביע העולם".

בינתיים, טיטה היה חתום על נתון "היסטורי" שלילי משלו והפך להיות מאמנה הראשון של נבחרת ברזיל שלא זוכה בטורניר קופה ביתי. מלבד זאת, מדובר בהפסד הראשון של הסלסאו על אדמת ברזיל ב-25 המשחקים בהן הדריך אותה.