הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מי תמשיך להפתיע? 02:30: בוליביה נגד פרו

שתי הנבחרות הכי פחות מדוברות בשלב 8 האחרונות ייפגשו הלילה (02:30). מאמן בוליביה: "זה המשחק הכי גדול בקריירה שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.15 - 19:32

משחק רבע הגמר השני של הקופה האמריקה, בין פרו לבוליביה, ייצא לדרך הלילה (בין חמישי לשישי, 02:30) באיצטדיון בטמוקו. שתי הקבוצות, שאף אחד לא סופר אותן כמועמדות לזכיה בטורניר, יודעות שבמקרה של ניצחון מחכה להן בחצי הגמר המארחת צ'ילה. היסטוריית המשחקים מראה על יתרון לפרו, שניצחה עד כה 22 פעמים, לעומת 13 ניצחונות של בוליביה ו-12 תוצאות תיקו.

מאמן הפרואנים, ריקארדו גרקה, טען במסיבת העיתונאים לפני המשחק כי הנבחרת שלו כבר השיגה את המטרה שלה בטורניר הזה בעצם ההעפלה לרבע הגמר, וכי אין על נבחרתו שום לחץ לקראת ההתמודדות. הבלנקירוחה הפעילו מבית 3 הקשה שכלל את ברזיל, קולומביה וונצאולה.

"השגנו את המטרה של העפלה משלב הבתים. עכשיו אנחנו הולכים צעד אחר צעד", אמר גרקה. "אנחנו מרוכזים במשחק הלילה ואחרי זה נראה איך הדברים יתפתחו". המאמן סירב לחשוף את ההרכב שלו, אך ציין כי קאלודיו פיזארו וג'פרסון פרפאן, שסבלו מפציעות, החלימו לחלוטין ויהיו כשירים. "אנחנו רוצים להשאיר הכל על המגרש. אנחנו לא חושבים על זה שאנחנו פייבוריטים, אלא רק על איך לתת משחק טוב", סיכם המאמן.

מן הצד השני, בוליביה מגיעה לרבע גמר הקופה בפעם הראשונה מאז 1997. שתי בהקבוצות נפגשו בקופה אמריקה ב-2004 ו-2007 ושני המשחקים הסתיימו ב-2:2. המאמן מאוריציו סוריה הודה כי מדובר המשחק הגדול ביותר בקריירה שלו: "אנחנו צריכים להתייחס לזה כאל המשחק האחרון שלנו", אמר המאמן. "אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שום טעות. זה המשחק הכי גדול בקריירה שלי, אבל אני מקווה שיהיו לי עד גדולים מאלו. פרו היא נבחרת שלוחצת הרבה. יש להם שחקנים מוכשרים ובעלי ניסיון כמו פיזארו וגררו".