גלר אלופת סבב הגביע העולמי בגלשני RSX

הישג נהדר לשייטת: "שמחה לראות שהעבודה משתלמת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.06.18 - 19:44
תואר מרשים (איגוד השייט)
תואר מרשים (איגוד השייט)

תגיות: איגוד השייט

תחילת כתבה

הישג נהדר לגולשת נוגה גלר, שהוכתרה היום (שבת) לאלופת תחרות הגמר של סבב הגביע העולמי בגלשני RSX ,שנערכה במארסיי, צרפת. גלר, מאגודת השייט הרצליה, זכתה בתואר היוקרתי בצורה מרשימה, אחרי סיימה ראשונה גם בשיוט המדליות של התחרות, שכללה בסך הכל 10 שיוטים, בהם צברה 48 נקודות שליליות.

נציגת ישראל, הקדימה בנקודה אחת את ההולנדית לינדה דה חאוס, שסיימה שישית בשיוט המדליות וצברה בסיכום הכללי 49 נקודות שליליות.

"עליתי לשיוט המדליות מהמקום החמישי, בשוויון נקודות עם המדורגת רביעית ובמצב שכל אחת מהגולשות בשביעייה הראשונה יכולה לקחת את הזהב. ידעתי שאני צריכה לעשות את הכי טוב שאני יכולה
והיה לי זינוק ממש טוב. לקחתי את ההובלה מההתחלה וניצחתי בשיוט המדליות ובתחרות הכללית", גלר תיארה את התחושות, "המשמעות של התחרות הזו מבחינתי היא שזו היתה תחרות הכנה אחרונה שלנו לפני אליפות העולם באוגוסט בדנמרק ושם גם יתחילו לחלק את הקווטות האולימפיות. התואר הזה, אלופת סבב הגביע העולמי, משמח אותי מאד. מבחינתי זו תחרות בוגרים ראשונה שאני מנצחת בחו"ל וזה ממש מרגש ומראה שהדרך נכונה והכיוון טוב ואני שמחה לראות שהעבודה משתלמת".

תחרות מוצלחת הייתה גם לגולשת, קטי ספיצ'קוב, שסיימה רביעית בסיכום הכללי, עם 53 נקודות שליליות, ושביעית בשיוט המדליות. ספיצ'קוב פספסה בנקודה אחת את מדליית הארד ואת המקום השלישי בתחרות הגמר של סבב הגביע העולמי. חברתה למועדון השייט באילת, נוי דריהן, סיימה 17 בכללי.

בתחרות הגברים, יואב עומר סיים במקום ה-8 בכללי עם 72 נקודות שליליות.