הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זהב לדריהן וכסף לעומר בתחרות הכנה במלבורן

גלשני RSX: ראובני, המוביל במאבק לטוקיו, סיים במקום ה-4

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  21.01.20 - 10:48
נוי דריהן ומדליית הזהב (איגוד השייט)
נוי דריהן ומדליית הזהב (איגוד השייט)

תגיות: יואב עומר

כחודש לפני אליפות העולם בגלשני RSX שתתקיים באוסטרליה, נוי דריהן זכתה במדליית הזהב בתחרות הכנה במלבורן. דריהן ניצחה ב-8 מתוך 15 שיוטי התחרות, תוך שהיא מקדימה את האלופה האולימפית שרלין פיקון הצרפתיה ב-7 נקודות. מאיה מוריס, שניצחה בשניים משלושת השיוטים ביום האחרון, סיימה את התחרות במקום הרביעי. נגה גלר סיימה שביעית ואילו קטי ספיצ'קוב, סגנית אלופת העולם מ-2019, פתחה את התחרות ופרשה ביום השני כי לא חשה בטוב.

אצל הגברים, יואב עומר זכה במדליית הכסף בתחרות המהווה הכנה אחרונה לאליפות העולם, שם ייקבע מי יהיה הנציג הישראלי למשחקים האולימפיים בטוקיו. תום ראובני, שמוביל בשלב זה במאבק על הכרטיס הנכסף, סיים במקום הרביעי. אופק אלימלך דורג מיד אחריו במקום החמישי ואילו יואב כהן במקום התשיעי.

גור שטיינברג, מאמן נבחרת הגברים, אמר לערוץ הספורט: "יואב עומר כעת הכי חזק בנבחרת בתנאיי רוח מגוונים, אבל התוצאה שלו סבירה בלבד. המטרה כאן היתה  לנצח בתחרות ההכנה במלבורן. חייבת להגיע פריצה של לפחות ספורטאי אחד בנבחרת לקראת אליפות העולם בעוד חודש".

שחר צוברי, הוותיק בנבחרת, לא השתתף בתחרות והוא יצטרף לנבחרת בהמשך השבוע. כאמור, אליפות העולם תכריע את המאבק הפנימי על הכרטיס הבודד לטוקיו. ערב האליפות, ראובני בראש הדירוג עם מינוס נקודה -1. לצוברי -4, יואב עומר ויואב כהן עם -6 כ"א ואופק אלימלך עם -8.