הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דרמה: דריהן ממשיכה להוביל באליפות העולם

אם תזכה, היא תעפיל לטוקיו. בגברים, צוברי במקום השלישי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.02.20 - 08:03
(RSXCLASS)
(RSXCLASS)

תגיות: שייט

היום השלישי של אליפות העולם בגלשני RSX הסתיים בסורנטו, אוסטרליה, כשהדרמה בגזרה הישראלית ממשיכה: נוי דריהן מוליכה במירוץ לזכייה באליפות, שתקנה לה את הכרטיס למשחקים האולימפיים, שייערכו בטוקיו בקיץ הקרוב.

אצל הנשים, אחרי שלושה שיוטים נוספים ותשעה בסך הכל, נוי דריהן ממשיכה להוביל ועדיין ממוקמת במקום הראשון הכללי. היא סיימה היום במקומות 5,3,3 (בהתאמה). קטי ספיצ'קוב נשארה במקום השישי הכללי לאחר שסיימה במקומות 11,7,2. מאיה מוריס מדורגת במקום ה-16 הכללי (12,24,22) ונגה גלר במקום ה- 24 (34,26,33).

כידוע, אם דריהן תזכה בזהב היא תבצע מהפך מדהים על ספיצ'קוב והיא תהיה הנציגה הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו. רק מדליית זהב תאפשר לדריהן את הכרטיס לטוקיו מכיוון שבמאבק הפנימי -ישראלי ספיצ'קוב מובילה בפער ניכר של 44 נקודות מדריהן. על פי אופן ההכרעה שהחליט האיגוד הישראלי, הגולש/ת שיזכה במדליית הזהב באליפות העולם 2020 תהיה/יהיה הנציג/ה בטוקיו.

אצל נבחרת הגברים של גור שטיינברג, שחר צוברי סיפק יום נהדר כשסיים במקום השני בשיוט הראשון, ניצח בשיוט השני ובשיוט השלישי סיים במקום ה-12, מה שהקפיץ אותו מהמקום השביעי הכללי למקום השני. תום ראובני ירד מקום אחד והוא מדורג חמישי בכללי (9,8,13). יואב עומר מדורג במקום ה-24, יואב כהן במקום ה-29 ואופק אלימלך ממוקמם במקום ה-34