יש פערים: שטיינברג נפגש עם הנהלת האיגוד

מאמן השייט ייקח מספר ימים כדי לחשוב על עתידו המקצועי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.04.20 - 15:15

תגיות: שייט

תחילת כתבה

טוויסט בעלילה? הנהלת איגוד השייט וגור שטיינברג, מאמן נבחרת הגברים בגלשני RSX, נפגשו אחר הצהריים (חמישי) במטרה לנסות להגיע להסכמות שישאירו את שטיינברג בתפקידו. כל צד שמע את הטענות של הצד השני, כאשר המאמן ייקח עוד כמה ימים כדי לחשוב על עתידו.

כזכור, אחרי ששטיינברג פרסם פוסט בחודש שעבר שהסביר כי אין עדיין הכרעה אצל הנשים במבחנים האולימפיים וכי לדעתו נוי דריהן צריכה להיות הנציגה למשחקים האולימפיים בטוקיו ולא קטי ספיצ'קוב, הוא זומן לשימוע. הנהלת האיגוד דרשה מהמאמן לחתום על מסמך כי הוא מתחייב לא להתראיין על נושאים שלא קשורים לתחומי האחריות שלו, ועל כך הוא היה מוכן.

אלא שלטענתו, לאחר מכן ההנהלה ביקשה שהוא יחתום על מסמך לפיו כל אמירה בתקשורת עשויה להיחשב כעבירת משמעת שתגרור אחריה פיטורים ללא פיצויים ועל כך לא היה מוכן לחתום. נאמר לו אתמול כי אם לא יחתום על המסמך תוך 24 שעות, הוא יפוטר.

אתמול שטיינברג הודיע כי הוא מאמין שפיטוריו ייכנסו לתוקף תוך 24 שעות ואף נפרד מחניכיו בקבוצת הוואטסאפ של הנבחרת. אלא שכאמור היום נקבעה פגישה במטרה להגיע להסכמה. שטיינברג הבהיר כי הוא משתוקק להישאר בתפקידו.

אגב, המאמן ביקש לצרף לפגישה אנשים נוספים כמו מנכ"ל הוועד האולימפי גילי לוסטיג וגזבר האיגוד ויו"ר האיגוד בעבר יהודה מעיין, אך נתקל בסירוב.