הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נבחרת גלישת הרוח המריאה לאליפות אירופה

ספיצ'קוב וצוברי לא הצטרפו למסע לשווייץ ונשארו להתאמן

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.08.20 - 12:24
דריהן (איגוד השייט)
דריהן (איגוד השייט)

תגיות: איגוד השייט

נבחרת ישראל בגלישת רוח המריאה הבוקר (ראשון) לשווייץ, לקראת אליפות אירופה הראשונה אי פעם בדגם הפויל, גלשן הרוח האולימפי החדש החל מהמשחקים האולימפיים בפאריס 2024.

האליפות תיפתח בסוף השבוע הבא בסילבפלנה, ועד אז תשהה הנבחרת בבידוד  ליד אתר התחרות. חשוב לציין כי הנבחרת תוכל להתאמן, זאת לאחר מאמצים גדולים של איגוד השייט הישראלי לאפשר את האימונים באתר שבשווייץ, ובכלל, להגיע אל התחרות.

כידוע, משרד החוץ הישראלי, משרד התרבות והספורט ושגרירות ישראל בבירה ברן סייעו רבות לאפשר את יציאת המשלחת, שהועמדה בספק בשל הגדרתה של מדינת ישראל כמדינה "אדומה", דהיינו, מדינה מסוכנת מבחינת הידבקות בקורונה. רק  לאחר מאמצים רבים הצליח איגוד השייט לקבל את כל האישורים.

סגל הנשים בהדרכת המאמן רוני מאיר כולל את נוי דריהן, נגה גלר, מאיה מוריס, נעמה גזית ודניאלה פלג. סגל הגברים בהדרכת המאמן גור שטיינברג כולל את יואב עומר, יואב כהן, אופק אלימלך, תום ראובני,  תומר ורדימון ורוי הלל.

שחר צוברי וקטי ספיצ'קוב לא יצאו לשווייץ והעדיפו להמשיך ולהתאמן בימים אלה על גלשן הרוח RSX, שאמור לערוך הופעת פרידה מן המשחקים האולימפיים בטוקיו בשנה הבאה. כזכור, הנהלת איגוד השייט הישראלי הודיעה כי היא פותחת את המבחנים האולימפיים הפנימיים על הכרטיס הבודד למשחקים בטוקיו.