הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

העתיד: פלג (15) אלופת אירופה עד גיל 19

הגולשת סיימה רביעית בתחרות הבוגרות בדגם הפויל בשווייץ

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.08.20 - 20:14
(צילום: באדיבות איגוד השייט)
(צילום: באדיבות איגוד השייט)

תגיות: שייט

הגולשת הצעירה דניאלה פלג בת ה-15 משדות ים הוכתרה הערב (רביעי) לאלופת אירופה עד גיל 19 בדגם הפויל וסיימה במקום הרביעי באליפות אירופה לבוגרות שננעלה בשווייץ.

פלג העפילה לשיוט המדליות כשאיתה גם נוי דריהן האילתית. השתיים עברו לטופ 8, שיוט בו נפלה למים בנקודה בה הייתה צריכה להחליף כיוון, והיא דורגה במקום השביעי בדירוג הכללי בתחרות.

פלג העפילה לשיוט הגמר מהמקום הרביעי ובשיוט הגמר סיימה גם כן רביעית. מאמן הנבחרת רוני מאיר ציין כי נוי דריהן גולשת בדגם הפויל החדש חודש וחצי בלבד, ומנגד פלג הצעירה הגולשת בדגם הזה כבר תקופה ארוכה, חרף גילה הצעיר הציגה יכולה טובה במשך כל התחרות.

"אני עדיין לא מאמינה שזה קרה", אמרה פלג. "הדגם החדש הזה נפל לי בול בזמן ועבדתי עליו הרבה שעות בשדות ים. קיבלתי השבוע ביטחון לאחר שהתחריתי מול יריבות שמכירות טוב ממני את הפויל וכעת האופק הוא המשחקים האולימפיים. אני מכוונת עכשיו למדליה בפריז. הגעתי היום כאנדרדוג אל שיוטי הגמר אז לא הייתי בלחץ. לקחתי הכל כחוויה וכלימוד".

מאמן נבחרת הנשים רוני מאיר: "דניאלה עמדה יפה בלחצים. למרות גילה הצעיר היא מנוסה יותר בפויל מאשר נוי, שגולשת על דגם זה רק כחודש וחצי. הייתה הופעה מצוינת של הנשים בפתחו של עידן חדש בגלישה".