הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מדליית כסף למורן סמואל באליפות אירופה

הישג לחותרת הפראלימפית: "מדהים לחזור אחרי 20 חודשים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.04.21 - 12:44
(צילום: ראובן מגנג׳י)
(צילום: ראובן מגנג׳י)

תגיות: מורן סמואל

מדליית כסף לחותרת מורן סמואל באליפות אירופה בחיתרה המתקיימת בווארזה שבאיטליה. החותרת הפראלימפית סיימה את 2,000 המטרים בזמן של 10:27.46 דקות, לאחר מאבק צמוד מאוד עם יריבתה המיתולוגית וחברתה הטובה, בריג'יט סקרסטין הנורבגית, שהגיעה למקום הראשון (1.22.06).

בשל מגפת הקורונה, לא התקיים טקס חלוקת מדליות, וכל אחת מהזוכות ענדה לעצמה את המדליות שהוכנו מראש על הצוואר. בקטגוריית הגברים בסירת יחיד, הגיע שמוליק דניאל למקום הרביעי בזמן של 9:50.42 דקות.
סירת הרביעייה המורכבת מברק חצור, שי לי מזרחי, סימונה גורן, אחייה קליין וההגאית לאה סאס הגיעה למקום החמישי בתוצאה: 7:27.30 דקות.

החותרים, כולם כבר הבטיחו את מקומם בטוקיו, הם חברי בית הלוחם תל אביב, המתאמנים במרכז דניאל בתל אביב. המאמנת היא פאולה גריזטי ועוזרי המאמנת הם דימה מרגולין וחאבייר מנדס.

מורן סמואל אמרה לאחר התחרות: "אני לא רגילה לקור ולגשם הזה, אבל היה לי מרוץ נהדר. מדהים לחזור להתחרות אחרי 20 חודשים בלי, תודה לכולם שאפשרו את קיום האירוע הזה בזמן הקורונה. אני אני שמחה מאוד להיות מסוגלת להתחרות שוב לצד בריג'יט ועכשיו זה הכל להתכונן לטוקיו".

כזכור, ברזומה של סמואל מדליית ארד במשחקים הפראלימפיים בריו 2016 (מרחק של 1000 מטר). בנוסף, היא זכתה בשש מדליות באליפויות העולם, ביניהן זהב ב-2015.