הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גור שטיינברג לא צפוי להמשיך לפריז 2024

מאמן נבחרת גולשי ה-RSX הודיע שייפרד: "משאיר שולחן נקי"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.08.21 - 20:40

מאמן נבחרת הגברים של גולשי ה-RSX, גור שטיינברג, לא צפוי להמשיך בתפקידו לקמפיין אולימפי נוסף לקראת פריז 2024.

"עם סיום האולימפיאדה, ניסיתי לקבל מנדט מחודש מיו"ר האיגוד שי בובר כדי להוביל נבחרת משמעותית להשגים בדגם האולימפי החדש", סיפר שטיינברג. "התנאים העיקרים היו חידוש ההסכם והערכת תוקפו לאולימפיאדה נוספת, וכן תמיכה משמעותית של ראשי האיגוד והוועד האולימפי. בשיחה שקיימתי היום עם יו"ר האיגוד התבשרתי שאינו נוטה לחדש את תקופת ההסכם ושתמיכתו בי מצומצמת".

"שי ואני סיכמנו כי בתקופה הקרובה אבחן הצעות נוספות (מתחום הנדסת המחשבים בו עסקתי לפני 4 שנים), כך שנוכל להגיע לפתרון של עזיבת האיגוד בהסכמה. משוכנע שמשאיר אחרי שולחן נקי", המשיך המאמן הלאומי. "אין איש מקצוע אמין אחד שלא יעיד על הדרך המרשימה בה הובלתי את נבחרת הגברים בארבע שנים האחרונות. הגענו לנבחרת מקצועית, השגית וערכית מהטובות בעולם. ספורטאים חזקים ואנשי מקצוע מעולים".

"הייתי שמח להמשיך ולהוביל להצלחות בדגם ה-IQFoil החדש", סיכם המאמן. "יודע שזה תהליך של מספר שנים. הייתי מוכן להישאר בתפקיד רק אם היה לי ברור שיש לי גיבוי משמעותי שיאפשר לנבחרת להצליח".

כידוע, שטיינברג הוביל את יואב כהן למקום הרביעי בטוקיו ולהישגים נוספים בקמפיין הנוכחי. גם מדליית הזהב שלו באליפות אירופה 2020, מדליית הכסף של שחר צוברי באותה אליפות וכן מדליית הארד של אופק אלימלך באליפות אירופה 2021 - רשומים על שמו. שטיינברג גם אחראי על מדליית הזהב של גל פרידמן באתונה 2004 ומדליית הארד שלו באטלנטה 1996.