הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ספיצ'קוב החליטה לנסות עוד קמפיין אולימפי

גולשת הרוח הישראלית הודיעה שתתחרה על הכרטיס לפריז 2024

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.10.21 - 20:39
תחילת כתבה

הגולשת האולימפית קטי ספיצ'קוב הודיעה הערב (חמישי) באופן רשמי כי תמשיך לקמפיין נוסף, ותנסה להגיע גם למשחקים האולימפיים בפריז 2024. בתקופה האחרונה לא היה ברור אם ספיצ'קוב, שסיימה במקום השישי במשחקים בטוקיו, תמשיך לעוד קמפיין, אך הערב כאמור הגולשת שמה סוף לשמועות והודיעה כי לאחר התלבטויות החליטה להמשיך.

"אחרי הפגרה והרבה מחשבות, אני חוזרת בגאווה רבה מלאת אנרגיה כדי לייצג את ישראל בפעם השנייה בקריירה שלי במשחקים האולימפיים", היא אמרה. מטעמה של ספיצ'קוב נמסר עוד: "עם חזרתה מפגרת האימונים תשב קטי עם הצוות המקצועי של איגוד השייט ויסכמו את התכנית המקצועית שלה".

צריך לזכור כי הדגם האולימפי השתנה ובמקום גלשן ה-RSX, יתחרו בקמפיין הזה על דגם ה-IQ FOIL. בשלב הזה ספיצ'קוב תערוך אימונים אישיים, אך באיגוד וכן בוועד האולימפי בישראל הבהירו כי הגולשות הבכירות יוכלו להתאמן אך ורק במסגרת הנבחרת תחת המאמן שחר צוברי. בקמפיין לטוקיו, כזכור, הנבחרת התפרקה בעקבות פרשת מערכת היחסים בין ספיצ'קוב למאמן הנבחרת לשעבר פייר לוקה.

שחר צוברי, מאמן נבחרת הנשים, אמר: "שמח לשמוע שקטי ממשיכה בכל הכוח בדגם החדש לקראת פריז 2024. קטי גולשת צעירה ומוכשרת שעדיין לא אמרה את המילה האחרונה. אני שמח לשמוע שקטי תיקח חלק פעיל בנבחרת יחד עם שאר הספורטאיות אעשה הכל כדי להציב אותן בפיסגת הגלישה העולמית והספורט הישראלי".