הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גור שטיינברג ושחר רשף אנשי השנה בשייט

המאמן הוותיק והגולשת הצעירה זכו להוקרה על הישגיהם ב-2021: "כבוד גדול וממש כיף לזכות בתואר ובכבוד הזה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.12.21 - 21:28
סוגרים שנה עם חיוך (גלעד ארצי)
סוגרים שנה עם חיוך (גלעד ארצי)

המאמן גור שטיינברג וגולשת הרוח שחר רשף הוכתרו הערב (שני), כאנשי השנה של הפורום לקידום השייט בישראל בטקס פרסי אליפות ישראל לספינות מפרש של הפורום. את הפרסים לאלופי ישראל ואנשי השנה אמור היה להעניק כבר לפני כשבועיים נשיא המדינה יצחק הרצוג לאחר השיוט הנועל הנקרא על שם אביו, הנשיא חיים הרצוג ז"ל, שהיה בעצמו משתתף בתחרות זו לפני עשרות שנים, אולם סערה בים דחתה את קיום השיוט ואת הטקס בהשתתפות הנשיא.

שטיינברג, מאמן גלישת הרוח המעוטר בשלוש מדליות אולימפיות כמאמן ומנהל מקצועי, הביא השנה כמאמן נבחרת הגברים את הגולש הצעיר יואב כהן למקום רביעי באולימפיאדת טוקיו, מרחק זעיר ממדליה. רשף מהפועל מכמורת, רק בת 16, זכתה במדליית הארד של אליפות אירופה, סיימה חמישית באליפות העולם בה גם דורגה ראשונה עד גיל 21, ונחשבת לתקוה גדולה לקראת פריז 2024. רשף זכתה אתמול גם בפרס כספי מתנת סוכנות הביטוח קדר וחברת ימית ספורט לציוד שייט.

איש השנה בשייט, שטיינברג: "מודה לפורום על הבחירה. ההצלחות של הנבחרת, והדרך הערכית בה פעלה, לא היו יוצאים לפועל ללא המחויבות הנהדרת של הספורטאים ואנשי המקצוע הקרובים בנבחרת, שותפיי לדרך". אשת השנה בשייט, רשף: "זה ממש מרגש שבחרו בי לספורטאית השנה של הפורום לקידום השייט. כבוד גדול וממש כיף לזכות בתואר ובכבוד הזה".

בטקס שנערך במרינה הרצליה, מארחת האליפות, העניקו את הפרסים ראש העירייה משה פדלון ויו"ר הפורום לקידום השיט בישראל איזי סוויסה, כשאת כל המעמד הנחה השייט האולימפי אלדד אמיר, שגם מתחרה מדי שנה באליפות. שייט אולימפי נוסף, איתן פרידלנדר, היה שותף לצוות המנצח בדרג הראשון בראשות סוויסה כהגאי, ואילו בשאר הדרגים זכו ההגאים, רן אדלר, עופר מלקוב, דני סבג, קיריל קוניק.