דורטמונד נרגעה: פציעה לא חמורה למרקו רויס

החשש לקרע ברצועה הוסר, הכוכב של סגנית האלופה ישוב לפעילות בפתיחת 2015. 0:2 להמבורג על ורדר ברמן, שטוטגרט הפסידה ונותרה במקום האחרון

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.14 - 18:45
פציעה רביעית בחמישה חודשים. רויס
פציעה רביעית בחמישה חודשים. רויס
תחילת כתבה

יום של חרדה עבר על מרקו רויס ואנשי בורוסיה דורטמונד. הקשר הנפלא נפצע אתמול (שבת) ב-2:2 מול פאדרבורן ונשלח לבית החולים עם חשש לקרע ברצועה. הערב, אצל סגנית אלופת גרמניה נשמו לרווחה, בערך, כשהתברר שהכוכב יוכל לשוב לפעילות רק בעוד כחודש וחצי, עם פתיחת 2015, ושלא מדובר בפציעה חמורה יותר.

זאת הפציעה הרביעית של רויס בפרק זמן של חמישה חודשים. נתון שמגדיר מחדש את המושג "מזל רע". כמובן שהפציעה המרכזית מהתקופה הזאת היא שגרמה לו להחמיץ את המונדיאל בברזיל, בו זכתה נבחרתו, גרמניה. "לעשות תיקו עם פאדרבורן זה לא יותר מדי דרמטי, אבל איבוד של מרקו הוא מכה רצינית", התייחס יורגן קלופ לפציעה.

בנוסף, הערב בבונדסליגה הושלם המחזור ה-12, עם תוצאות בעלות השפעה על התחתית בעיקר.

המבורג - ורדר ברמן 0:2
הקרב בין המקום ה-16 ל-17 הוכרע בדקות הסיום לטובת האחת לפני אחרונה בטבלה. כשנראה שהכיוון הוא משחק ללא שערים, בדקה ה-84 ארטיום רודנבס כבש את השער היקר לזכות המבורג. 2 דקות בתוך תוספת הזמן, רפאל ואן דר וארט העביר רוחב, טולגאי ארסלאן המשיך לקורה מטווח אפס, אך שוער ברמן רנה וולף עצר את הכדור מעבר לקו ונרשם שער עצמי לחובתו. בזכות הניצחון, באיימטק ארנה עלו מעל הקו האדום.

שטוטגרט - אאוגסבורג 1:0
זו לא העונה של מועדוני הפאר: ארבע האחרונות - המבורג, דורטמונד, ורדר ברמן ושטוטגרט - זכו יחד ב-23 (!!) אליפויות בעבר. עם סיומו של המחזור ה-12, המארחת במקום האחרון עם 9 נקודות, לאחר שנכנעה לשער של פול פרהאח בפנדל בדקה ה-72. החל מהדקה ה-28 שטוטגרט גם שיחקה בנחיתות מספרית, בשל הצהוב השני שאותו ספג דניאל שוואב.