"פיני זהבי ניסה לקבוע פגישה, אבל דחינו אותו"

נשיא באיירן, הנס: "היינו יכולים לקבל 150 מיליון יורו על לבנדובסקי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.18 - 14:29
תחילת כתבה

רוברט לבנדובסקי כנראה לא יגיע לריאל מדריד. נשיא הבווארים אולי האנס, דיבר היום (שני) על סאגת הכוכב הפולני וחשף שכלל לא התכוונו לתת לו את ההזדמנות לעזוב.

"היינו יכולים להרוויח עליו 150 מיליון יורו בקיץ הזה", טען האנס ודיבר על הפייר פליי הפיננסי בעיקר בשל העובדה כי רכשה שחקנים ללא מכירה משמעותית: "אנחנו יכולים לזרוק אותו הצידה. הוא לא שווה שום דבר. אנחנו יכולים לעבור אותו בקלות. גם אם היו לנו 500 מיליון יורו, לא היינו מבזבזים 200 על שחקן. אף אחד לא שווה את הסכום הזה".

הציטוטים המפתיעים ביותר של האנס התייחסו דווקא לסוכנו החדש של החלוץ פיני זהבי: "תמיד הייתה לנו שליטה על לבנדובסקי, אבל לא על הסוכן שלו. הוא התקשר אלינו ארבע או חמש פעמים כדי לתאם פגישה עם קארל היינץ רומניגה (המנכ"ל) וחסן סליהמידזיץ', אבל לא נתנו לו את ההזדמנות. אם לבנדובסקי היה יכול להשתחרר מהעול הכבד של של הסוכן שלו ולהתרכז בבאיירן, הוא יכול להיות ההחתמה הכי טובה בהיסטוריה של באיירן".

"תמיד שואלים בגרמניה איך אפשר לקחת לנו את האליפות. אם היינו קונים שחקנים ב-400 מיליון, אף אחד לא היה יכול לעשות זאת. אם היינו קונים את כריסטיאנו רונאלדו היינו לוקחים אליפות בהפרש של 35 נקודות, לא 25", חתם נשיא באיירן.