ברוכה השבה: 1:3 לבאיירן אצל הופנהיים

הבווארים חזרו מפגרת החורף צימקו את הפער מדורטמונד לשלוש נקודות. צמד לגורצקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.19 - 23:26
חזרה טוב מהפגרה (GETTY)
חזרה טוב מהפגרה (GETTY)
תחילת כתבה

שינת החורף הסתיימה והבונדסליגה חזרה הערב (שישי) עם הצהרת כוונות של באיירן מינכן. האלופה השיגה 1:3 חשוב אצל הופנהיים, ניצחון שצמצם את הפער מבורוסיה דורטמונד באופן זמני לשלוש נקודות בלבד.

אחרי ההתרסקות בתחילת העונה, באיירן נמצאת במומנטום נהדר וגם הפגרה הארוכה לא עצרה אותו כשהיא נראתה חדה וקטלנית. זה היה הניצחון השישי ברציפות של הבווארים במה שמהווה זריקת עידוד רצינית לקראת מאבקי הצמרת הקרבים והבאים.

אפשר להגיד שזה היה הערב של לאון גורצקה המצוין, שחגג צמד ראשון בקריירה, והכפיל את כמות השערים שלו בבאיירן מינכן העונה. זה התחיל בדקה ה-35 כשהרמה של קינגסלי קומאן מצאה את הראש של רוברט לבנדובסקי, אוליבר באומן הדף רע, הקשר השתלט, תפס את השוער פעם נוספת לא עירני ושלח בעיטה לפינה ופנימה. דקה בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה זה היה כבר השני שלו כשדויד אלאבה הכניס רוחב חכם והוא סיים בגלישה.

הופנהיים לא אמרה נואש וצימקה עם גול גדול של ניקו שולץ (59), שקיבל צ'יפ מלאונרדו ביטנקורט ושלח בעיטה מסובבת לפינה הימנית של מנואר נוייר, אבל הסיום היה כל כולו של לבנדובסקי (87). חאמס רודריגס הקפיץ לתומאס מולר שהוריד רוחב בנגיעה והפולני דחק מקרוב וסגר עניין.