הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באיירן אישרה: לוקאס הרננדס יצטרף בקיץ

המגן יעבור תמורת 80 מיליון יורו: "רוצה להודות לאתלטיקו". הבווארים שברו את שיא ההעברות של המועדון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.03.19 - 18:12

לוקאס הרננדס יהיה שחקן באיירן מינכן בקיץ הקרוב. אלופת גרמניה הודיעה הערב (רביעי) רשמית שהצרפתי יצטרף בקיץ הקרוב לאחר שסיכם את תנאיו. הקבוצה תשלם את סעיף השחרור של השחקן שעומד על 80 מיליון יורו, סכום שיהפוך אותו להרכש היקר בתולדות הבונדסליגה ולמגן היקר אי פעם.

הרננדס, שחוזהו בבאיירן יהיה עד 2024, אמר לאתר הרשמי: "היום הוא יום חשוב מאוד בקריירה שלי. באיירן מינכן הוא אחד המועדונים הגדולים בעולם. אני גאה בכך שאוכל להילחם עם באיירן על תארים בעתיד. אני רוצה להודות לאתלטיקו, להנהלה, לצוות המקצועי, לחברים לקבוצה ולהאוהדים על 12 שנים נפלאות. אתלטיקו תמיד תהיה חלק ממני ועכשיו אני שמח לעשות את הצעד הבא עם באיירן".

המנהל המקצועי של באיירן, חסן סליהאמידזיץ', אמר: "אני מאוד שמח שהוא ישחק אצלנו. החתמנו את אחד משחקני ההגנה הטובים בעולם, שיכול לשחק במרכז ההגנה ובצד שמאל. אנחנו ממשיכים במסורת של רכישת שחקנים צרפתים מצויינים".

כבר בחודש שעבר, נשיא המועדון, אולי הנס, חזר להתעקש על צירופו של הרננדז ואישר שבאיירן תשלם את סעיף השחרור של הצרפתי. "אני מאמין שנשלם את זה אם תהיה לנו הזדמנות", אמר הנס לתקשורת הגרמנית.

בדצמבר האחרון פורסם בספרד שהרננדז בדרך לבאיירן מינכן והוא אמור היה לעשות את המעבר כבר בינואר, אך בסופו של דבר ולאחר שכנועים מצד אתלטיקו, החליט לסיים את העונה בבירת ספרד. אגב, במארקה פורסם כי המגן/בלם יעבור ניתוח ברגלו ולא ישוב לשחק עוד העונה.

הרננדס יהיה אלוף העולם השני שיצטרף בקיץ לבאיירן מינכן, כשהראשון בנז'מן פבאר. המגן-בלם שנרכש משטוטגרט תמורת 35 מיליון התייחס בעבר לאפשרות שהשניים ישחקו באותה קבוצה: "אנחנו חברים טובים מאוד. הוא שחקן גדול ויהיה נהדר להתאחד בבאיירן, אבל זה עניין בין לוקאס לבין המועדון".