לבנדובסקי: "יהיה קשה להצליח בלי רכש"

גם סוכנו של נוייר ביקר את באיירן. דיווח: מארק רוקה סיכם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.07.19 - 19:56
תחילת כתבה

לא פחות משש שנים עברו מאז הפעם האחרונה שבאיירן מינכן הניפה את גביע אירופה לאלופות. ולאחר ששניים מהעוגנים המרכזיים שלה בעשור האחרון, אריאן רובן ופרנק ריברי, נפרדו מהקבוצה וממשחק פעיל, ברור לכל שדרוש ריענון בסגל. הבווארים כבר ביצעו שתי רכישות מרכזיות, כשהביאו את שני המגנים של אלופת העולם צרפת, לוקאס הרננדז ובנג'מין פבאר. אבל בקבוצה בהחלט מודעים לכך שזה לא מספיק.

מי שביטא את הדברים בקול רם, היה רוברט לבנדובסקי. החלוץ אמר בהתייחס לשוק ההעברות: "יהיה קשה לזכות בתארים ללא שחקנים חדשים. כדי להתמודד ברמות הגבוהות, אתה זקוק לאיכויות מסוימות ולקבוצה חזקה שתאפשר לך להיות תחרותי. לא עשינו רכש משמעותי בשנתיים האחרונות, אבל אנחנו צריכים הרבה מאוד שחקנים חדשים".

בנוסף, החלוץ הפולני התייחס גם לעתידו שלו במועדון, לאחר שבשנים האחרונות קושר לא מעט לאפשרות של מעבר לקבוצה אחרת: "אנחנו משוחחים על הארכת חוזה. אני לא יודע כמה זמן זה עוד ייקח, אבל אנחנו בדרך", אמר לבנדובסקי. גם סוכנו של מנואל נוייר, תומאס קרות, טען שהקבוצה "אינה תחרותית" בהשוואה לקבוצות הגדולות באנגליה.

עם או בלי קשר, הקבוצה של ניקו קובאץ' ממשיכה לעבוד: היום דיווח ה"בילד הגרמני" כי קשר הנבחרת הצעירה של ספרד, מארק רוקה, קרוב לסיכום באליאנץ ארנה לחמש שנים. באיירן והשחקן כבר הגיעו להבנות, וכעת נותר רק לסגור עם קבוצתו, אספניול, שדורשת עליו סכום של לא פחות מ-40 מיליון יורו (כך ע"פ הדיווח).

מי שדווקא הודף את הביקורות הוא היו"ר, קארל-היינץ רומיניגה, שטען כי "נבנה סגל טוב, בעיקר בהגנה, והוא מצפה לשיפור במצב באירופה". הבווארים נמצאים כעת בלוס אנג'לס, כשמחר (בין רביעי לחמישי) יתמודדו למשחק הכנה ראשון, מול ארסנל בגביע האלופות הבינלאומי.