לא חושש מהפציעה. קובאץ': "מחכים לסאנה"

באיירן נחושה להחתים את קשר סיטי, שיהפוך לבכיר המשתכרים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.08.19 - 12:11
תחילת כתבה

למרות הפציעה של לירוי סאנה ועל אף הדיווחים לפיהם הפגיעה חמורה והוא ייאלץ להיעדר מהמגרשים לתקופה ארוכה, בבאיירן מינכן נחושים להשלים את רכישתו ממנצ'סטר סיטי ולא חוששים מהמצב הרפואי בו הוא נמצא.

כזכור, הקשר המוכשר נפצע במהלך הניצחון של מנצ'סטר סיטי על ליברפול במגן הקהילה בתחילת השבוע אבל השתתף עם חבריו בטקס ההנפה ובחגיגות. רק אתמול פורסמו דיווחים לפיהם הבדיקות שעבר סאנה קבעו כי הפגיעה שלו חמורה משחשבו וכי הוא ייאלץ לעבור ניתוח, אבל בגרמניה לא מתרגשים.

"ההעברה של לירוי סאנה לא קלה והצוות שלנו עובד קשה מאוד כדי להשלים אותה", הצהיר המאמן ניקו קובאץ'. "בלי קשר לפציעה, אנחנו נעשה הכל כדי שסאנה יעבור לבאיירן ואנחנו מחכים לו".

עסקת העברתו של סאנה צפויה לשבור את כל השיאים בבונדסליגה. אחרי שלוש שנים באיתיחאד, הקשר הגרמני בן ה-24 צפוי לעבור לבווארים תמורת 110 מיליון יורו, הסכום הגבוה ביותר בתולדות הבונדסליגה שישבור את השיא שקבעה העברת לוקאס הרננדס מאתלטיקו מדריד לבאיירן תמורת 80 מיליון יורו. סאנה יחתום בבאיירן על חוזה ארוך טווח לחמש שנים וגם יהפוך למשתכר הכי גבוה בתולדות הבונדסליגה עם שכר שנתי של 18 מיליון יורו, שני מיליון יותר מרוברט לבנדובסקי (מרוויח 16 מיליון יורו בעונה).

להזכירכם, סאנה מכיר היטב את הליגה הגרמנית וכבר שיחק במשך שנתיים במדי שאלקה לפני שעבר למנצ'סטר סיטי. הוא הספיק לרשום 47 הופעות במדי הרויאל בלוז וכבש 11 שערים עבור הקבוצה מגלזנקירשן. חוץ מזה, יש לו חמישה שערים ב-21 הופעות במדי נבחרת המנשאפט.

מבחינה מקצועית, אגב, מאמן באיירן מינכן ניקו קובאץ' מתכנן להציב את לירוי סאנה באגף השמאלי. בעקבות צירופו, בגרמניה מעריכים שבאיירן תוותר על מאמציה להחתים את טימו ורנר מרד בול לייפציג. כידוע, האלופה כבר החתימה הקיץ את בנז'מן פבאר (35 מיליון יורו), ז'אן-פייט ארפ (3 מיליון) וכאמור לוקאס הרננדס, אבל עוד צפויה לערוך שינויים בסגל.