צמד לאוסאקו, 2:3 לברמן. ניצחון לפרנקפורט

הירוקים עלו מעל הקו אחרי שגברו על אוגסבורג. שער לדוסט בבכורה, 1:2 לנשרים על דיסלדורף

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.09.19 - 21:26
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

שני משחקים השלימו הערב (ראשון) את המחזור השלישי של הבונדסליגה. בראשון שבהם, ורדר ברמן עצרה רצף של שני הפסדים עם ניצחון ביתי, 2:3 על אאוגסבורג. בהמשך הערב, המחזור ננעל עם ה-1:2 של פרנקפורט על דיסלדורף.

ורדר ברמן - אאוגסבורג 2:3
ניצחון בכורה העונה בליגה לחניכיו של פרדריק קוהפלדט, שעולים מעל הקו האדום. האורחת, מצידה, נשארת מתחתיו עם הפסד שני בשלושה משחקים ונקודה בודדת. המשחק נפתח בצורה סוערת, כשכבר בדקה ה-6 ניקלאס פולקרוג הצעיר שלח עם כדור ארוך את יויה אוסאקו, שלא התקשה לשלוח כדור חד לרשת של תומאש קובק, 0:1 לברמן. אוגסבורג לא נבהלה, ושש דקות מאוחר יותר שיתוף פעולה שווייצרי בין סטפן ליכשטיינר (שהגביה) ורובן ורגאס (שנגח), הביא את ה-1:1.

לשער הבא לקח תשע דקות להגיע: בדקה ה-21, נורי שאהין שוב ניצל מרכז הגנה חלש של האורחת, הפעם מצא בכדור ארוך את ג'וש סרג'נט האמריקאי שהקפיץ בקלילות מעל קובק, וגלגל לרשת 1:2 לברמן. בדקה ה-34 סטפן ליכשטיינר הוותיק זכה לצהוב שני והורחק, כך נקבעה תוצאת המחצית.

אבל פחות מדקה במחצית השנייה מצאה אאוגסבורג את השוויון: פלוריאן נידרלכנר פרץ להתקפה של שניים מול אחד, ונתן כדור רוחב לרובן וורגאס שמצא את השני שלו במשחק. 2:2 בעשרה שחקנים. אך הנחיתות המספרית לא החזיקה מעמד זמן רב, ובדקה ה-67 הוכרע המשחק עם הגבהה של מרקו פרידל ובעיטה מדויקת של יויה אוסאקו, צמד ליפני ו-2:3 לברמן.

פרנקפורט - דיסלדורף 1:2
האורחים מהצפון עלו ראשונים על הלוח משער של רוון הנינגס בדקה ה-36. באס דוסט חזר לבונדסליגה אחרי שלוש שנות העדרות והוא התגעגע. החלוץ ההולנדי היה 11 דקות על המגרש לפני שהבקיע (57) את שער הבכורה שלו במדי פרנקפורט והשווה ל-1:1. גונסאלו פסיינסה גילה קור רוח כשקיבל מסירה מדה קוסטה וביצע את המהפך בדקה ה-89. 1:2 לקבוצה של אדי הוטר שעולה לשש נקודות מתוך תשע אפשריות.