ונגר הציע את עצמו לבאיירן, שאמרה "לא"

הצרפתי התקשר לרומינגה, אך המועדון מעדיף כרגע את פליק

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.11.19 - 19:10
תחילת כתבה

לא נעים. באיירן מינכן סירבה להצעתו של ארסן ונגר לאמן את הקבוצה. המנג'ר הצרפתי התקשר בכבודו ובעצמו לקארל היינץ רומינגה, נשיא המועדון, והציע את עצמו למשרה, אך מסע השכנועים לא עזר לצרפתי שימשיך להישאר מובטל.

"באיירן מעריכה את ארסן ונגר מאוד על עבודתו בארסנל, אבל הוא לא אופציה למשרת האימון בבאיירן מינכן", נמסר מהקבוצה. המנג'ר הצרפתי, שזכה עם ארסנל בשלוש אליפויות ושבעה גביעים, לא אימן אף קבוצה מאז עזב את התותחנים ב-2018. למרות זאת, הוא תמיד שמר על רצונו לעבוד במועדון בכיר ביבשת וחשף בראיון את רצונו לקבל את האתגר ולאמן את אלופת גרמניה, דבר שכבר לא יקרה.  

כזכור, הבווארים פיטרו את קובאץ' בתחילת השבוע לאחר פתיחת עונה חלשה, שכללה חמישה ניצחונות בעשרת המחזורים הראשונים בבונדסליגה. השיא מבחינת ראשי המועדון היה התבוסה 5:1 לאיינטרכט פרנקפורט בשבת האחרונה, מה שהוביל לסיום תפקידו של המאמן הקרואטי.

בינתיים, חרושת השמועות בנוגע למאמן הבא של באיירן מינכן הולכת וגוברת. מלבד ראלף ראנגניק, גם מסימיליאנו אלגרי, אריק טן האח וז'וז'ה מוריניו הוזכרו כמועמדים להגיע לאלופה הגרמנית, שממוקמת רביעית בטבלה, מרחק ארבע נקודות מבורוסיה מנשנגלדבאך שבפסגה.