בדרכו של נוייר. דיווח: ניבל סיכם בבאיירן

שוער שאלקה יגיע בקיץ בחינם ויחתום על חוזה לחמש שנים

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.12.19 - 19:39
תחילת כתבה

קיץ 2011, שוער צעיר משאלקה מגיע לבאיירן מינכן והופך לחומה בצורה בין קורותיה (מנואל נוייר); קיץ 2020, שוער צעיר משאלקה יגיע לבאיירן מינכן במטרה לעשות את אותו הדבר. לפי דיווח ב"בבילד", הבווארים סיכמו על צירופו של אלכסנדר ניבל, שיגיע בסוף חוזהו ביוני ויחתום על חוזה לחמש שנים.

ניבל, שנחשב לאחד משוערי העתיד של הכדורגל הגרמני, קיבל את אפודת השוער הראשון בשאלקה בעונה שעברה וגם זכה בסרט הקפטן. לגרמני הצעיר יש 15 הופעות העונה בליגה, בארבע מהן שמר על רשת נקייה ומלבד זאת גם רשם 17 הופעות במדי גרמניה הצעירה.

באיירן מינכן תזכה בניבל בחינם, משום שחוזהו מסתיים כאמור בסוף חודש יוני הקרוב ומדובר במהלך אותו ביצעה עם מספר שחקנים בשנים האחרונות ביניהם לאון גורצקה, סבסטיאן רודי (שכבר הספיק לעזוב) וגם רוברט לבנדובסקי. הבווארים נמצאים בעיצומו של חילופי דורות ובשל העובדה שנויר כבר לא מה שהיה פעם הם כבר חושבים על הרצת מחליף.

שאלקה עצמה, מנגד,  ידועה בתור כזו שלא מצליחה לשמור על היהלומים שלה. הכחולים איבדו רבים מהם ללא תמורה כמו גורצקה עצמו, מקס מאייר שעזב לקריסטל פאלאס בקיץ הקודם, סיאד קולסינק שנגנב ע"י ארסנל וג'ואל מאטיפ שהצטרף לליברפול בקיץ 2016. כולם סרבו להאריך את חוזיהם וברחו בחינם.